Ekspresy automatyczne domowe

IMPRESSA Z9 TFT – ONE TOUCH

Ekspres Jura Impressa Z9 One Touch to prawdziwa ikona stylu w segmencie super premium, specjały kawowe takie jak cappuccino czy latte dostępne po naciśnięciu jednego przycisku. Linia Z ekspresów JURA została zaprojektowana, aby zadowolić zarówno smakoszy kawy, jak i tych którzy cenią dobry design w połączeniu z prostotą obsługi. Imponującej jakości kawa i intuicyjna obsługa w pierwszorzędnym wzornictwie to główne zalety tego ekspresu do kawy. Ekspres wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów według szwajcarskich kryteriów i precyzji stał się klasą samą w sobie. Funkcja oświetlenia filiżanki sprawia, że wynik końcowy jest zawsze przedstawiony w najlepszym świetle.

Wymiary: 31 x 37 x 45 cm. Waga: 13,8 kg. Kolor: Black i Chrom.

J6 TFT – One Touch

Ekspres J6 zalicza się bez wątpienia do najpiękniejszych w swoim rodzaju, jego wygląd świadczy o dobrym guście. Szlachetne materiały i charakterystyczne detale tworzą wraz z doskonałym wzornictwem harmonijny duet. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii przyrządzenie szerokiego spektrum specjałów kawowych o doskonałej jakości jest możliwe w każdej chwili. Obsługa ekspresu jest łatwa i czytelna. Przy użyciu dodatkowej funkcji Smart Connect można go nawet obsługiwać przy pomocy smartfona. Programy konserwacyjne i higiena posiadająca certyfikat TÜV pozwalają na zaliczenie ekspresu do grona najlepszych.

Wymiary: 28,5 x 34,2 x 43,3 cm. Waga: 10,9 kg. Kolor: Piano White i Carbon.

A9 – ONE TOUCH

Nowy, przejrzysty wyświetlacz w postaci ekranu dotykowego zapewnia obsługę intuicyjną. Dzięki wysokowydajnemu młynkowi stożkowemu i technologii delikatnej pianki Państwa ulubione specjały zostaną przyrządzone perfekcyjnie i szybko. Czy to jedna, czy dwie filiżanki kawy równocześnie, ekspres do kawy IMPRESSA A9 gwarantuje w przypadku wszystkich 12 specjałów kawowych doskonałe wrażenia smakowe. Wystarczy delikatne dotknięcie. To kompaktowe urządzenie przykuwa wzrok wyrazistym kształtem i szlachetnymi materiałami w połączeniu z najwyższą jakością wykonania.

Wymiary: 23,5 x 32,3 x 44,5 cm. Waga: 10,9 kg. Kolor: Aluminium.

E6 / E60 TFT

Proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) do optymalizacji czasu ekstrakcji i uzyskiwania specjałów o najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni. Idea minimalizmu w obsłudze urządzenia znajdująca odzwierciedlenie w umieszczonych z przodu instrumentach obsługi wraz z nowoczesnym wyświetlaczem TFT oraz napełnianym od przodu zbiornikiem wody. Higiena absolutna zapewniająca doskonały efekt spieniania mleka, dzięki konserwacji za naciśnięciem przycisku i wymiennemu dozownikowi mleka.

Wymiary: 28 x 35,1 x 43,9 cm. Waga: 9,8 kg. Kolor: Platin i Piano Black.

F9 TFT – ONE TOUCH

Model F9 firmy JURA charakteryzuje się wydajnością, pięknym wzornictwem i łatwością obsługi. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby napełnić filiżankę ulubionym gatunkiem kawy. Dodatkowo dwukrotnie szybszy młynek AromaG3, który chroni aromat i dba o optymalną jakość kawy. Innowacyjny proces impulsowego parzenia kawy (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji i gwarantuje najwspanialszy aromat również w przypadku małych specjałów. Obok klasyki, jak kawa ristretto, kawa espresso, zwykła kawa, kawa latte macchiato i kawa cappuccino, za pomocą modelu F9 tak samo doskonale wychodzi stylowy modny napój, np. kawa flat white, jak i ulubiona café au lait. Intuicyjna koncepcja obsługi prowadzi bezpośrednio do perfekcyjnej kawy. Wysokogatunkowy automatyczny ekspres do kawy w stylu uhonorowanej nagrodami linii IMPRESSA F z frontem w kolorze Chrom i wyrazistą wylewką jest modną ozdobą każdej kuchni.

Wymiary: 28,5 x 35,5 x 44,5 cm. Waga: 9,6 kg. Kolor: Piano Black.

IMPRESSA C65

IMPRESSA C65 łączy w sobie sprawdzoną, solidną szwajcarską jakość, nowoczesną technologię, subtelny design oraz eleganckie kolory. Ekspres C65 został wyposażony w młynek Aroma +, który jest teraz dwa razy szybszy, przy jednoczesnym zachowaniu aromatu świeżych ziaren. Innowacyjna dysza spieniająca mleko pozwala na przygotowanie drobno teksturowej pianki mlecznej idealnej do wykończenia ulubionego napoju: cappuccino lub latte macchiato. Zastosowanie przełącznika obrotowego i wyświetlacza tekstowego w 11 językach sprawiają, że ekspres jest intuicyjnie prosty w programowaniu i obsłudze.

Wymiary: 28 x 34,5 x 41 cm. Waga: 9,6 kg. Kolor: Platin.

E8/E80 TFT

Urządzenia JURA z nowej linii E pod każdym względem rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Udoskonalony został cały proces parzenia espresso. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®), jest jedyną tego rodzaju technologią, która optymalizuje czas ekstrakcji i gwarantuje najwspanialszy aromat również w przypadku krótkich specjałów kawowych. Umieszczone na froncie ekspresu przyciski oraz nowoczesny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa tego urządzenia jest niezwykle prosta. Utrzymanie najwyższych standardów higienicznych gwarantują zintegrowane programy konserwacyjne, jak również wymienna końcówka dyszy do spieniania mleka.

Wymiary: 28 x 35,1 x 43,9 cm. Waga: 9,8 kg. Kolor: Platin i  Piano Black.

A7 – One Touch

Smakosze kawy cenią sobie elegancki model A7 za oferowaną przez niego różnorodność specjałów kawowych, a także intuicyjność obsługi, niewielkie zapotrzebowania przestrzenne i najwyższy poziom higieny. Wyraziste, jasne, bezkompromisowe linie, które perfekcyjnie uwydatnia modna biel, sprawiają, że muszą go mieć wszyscy miłośnicy wzornictwa. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji i gwarantuje najwspanialszy aromat również w przypadku małych specjałów. Niewielki ekspres JURA, jak przystało na prawdziwy automatyczny ekspres do kawy wykonany w technologii One Touch, potrafi zaserwować wszystkie specjały, począwszy od latte macchiato, cappuccino i pianki mlecznej, a skończywszy na zwykłej kawie, espresso lub gorącej wodzie – w bardzo prosty sposób za naciśnięciem jednego przycisku. Dodatkowo przekonuje do siebie trybem oszczędzania energii dzięki wzorowej efektywności energetycznej.

Wymiary: 23,9 x 32,3 x 44,5 cm. Waga: 9,9 kg. Kolor: Piano White.

A1

Jura A1 to kompaktowy ekspres do kawy na pojedynczą filiżankę. Został stworzony po to, by przygotować idealne espresso, mając tak małe gabaryty, jak to możliwe. Został wyposażony w nową technologię ekstrakcji pulsacyjnej (P.E.P.), młynek nowej generacji Aroma G3 oraz dotykowy panel sterowania. Proste, czyste linie lśniąco czarnej bryły sprawiają, że jest to idealne urządzenie dla purystów ceniących nie tylko najlepszą kawę, ale również dobre wzornictwo. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji i gwarantuje najwspanialszy aromat. A1 przygotuje trzy specjały kawowe w zaprogramowanych wielkościach, w każdym po dwa poziomy mocy kawy.

Wymiary: 23 x 32,3 x 44,5 cm. Waga: 8,8 kg. Kolor: Black.

Z6 TFT – ONE TOUCH

Inspiracją dla liderów innowacji JURA do opracowania Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) były doświadczenia najlepszych na świecie baristów. Rezultatem jest rewolucyjna technologia, która optymalizuje czas ekstrakcji. Dzięki czemu nawet małe specjały kawowe takie jak espresso, czy ristretto można przyrządzać z niespotykaną dotąd intensywnością i bogactwem smaku. Wprowadzając Z6, JURA wchodzi na całkowicie nowy poziom automatycznych ekspresów do kawy. Najnowocześniejsza generacja automatycznych ekspresów to imponujący przejaw szwajcarskiej innowacyjności. Urzeka nieznaną dotąd jakością kawy w całym spektrum specjałów, od małego, mocnego ristretto aż po popularną, delikatną kawę flat white.

Wymiary: 32 x 37 x 45 cm. Waga: 11,5 kg. Kolor: Silver Satin, Aluminium i Aluminium Black.

ENA MICRO 90 – ONE TOUCH

Jako nowoczesne urządzenie na jedną filiżankę najnowszej generacji, ENA Micro 90 olśniewa szeroką gamą specjałów, wyjątkową jakością kawy, intuicyjną obsługą, kompaktowymi wymiarami i spełnianiem najwyższych standardów higieny. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji gwarantując najwspanialszy aromat również w przypadku krótkich specjałów kawowych, takich jak espresso. To kompaktowe urządzenie JURA z serii One Touch przygotuje za naciśnięciem jednego przycisku espresso, cappuccino, latte macchiato, piankę mleczną oraz gorącą wodę. Dodatkowo wyposażone w tryb oszczędzania energii oferuje wyjątkową wydajność energetyczną.

Wymiary: 23 x 32,3 x 44,5 cm. Waga: 9,4 kg. Kolor: Micro Silver.

FB.COM/qualiacaffe
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Qualia Caffe: Akademia kawy, kurs baristy: Szczecin