Ekspresy automatyczne profesjonalne

Saeco Royal Gran Crema

Ekspres do kawy Gran Crema to kompaktowe urządzenie przeznaczone do użytku zarówno w biurach jak i w małej gastronomii. Cechuje go niezwykła prostota obsługi przy okazji dając bardzo szerokie możliwości przygotowania różnorakich napojów kawowych, a w szczególności opartych o świeże mleko. Ekspres ten posiada graficzny, cyfrowy wyświetlacz oraz podgrzewaną tacę na filiżanki.

Wymiary: 336 x 380 x 450 mm, waga: 15 kg, zbiornik na fusy: 18 porcji, zbiornik na wodę: 2,2 l, pojemność tacy ociekowej: 1 l.

Saeco Lirika Plus

Ekspres Saeco Lirika Plus to wszechstronne, kompaktowe ekspresy do kawy przeznaczone dla wymagających i profesjonalnych użytkowników oraz do małych gastronomii. Posiadają one nowoczesny design, dużej pojemności zbiorniki na kawę i wodę oraz duży czytelny wyświetlacz, dzięki któremu są niezwykle łatwe w obsłudze. W małej, kompaktowej obudowie zawarto takie profesjonalne rozwiązania jak ceramiczny młynek oraz wyjmowany moduł zaparzający. Model Lirika Plus posiada dodatkowy moduł pannarello, dzięki któremu można przygotowywać napoje typu cappuccino oraz inne napoje ze świeżym mlekiem. Ekspres ten ma innowacyjny system informowania użytkownika o stanie urządzenia: kolor zielony – wszystko jest OK, kolor żółty – ostrzeżenie, kolor czerwony – alarm – wymagany restart urządzenia lub interwencja użytkownika. Każdy etap pracy urządzenia jest na bieżąco pokazywany na wyświetlaczu.

Wymiary: 215 x 381 x 430 mm, waga: 7 kg, pojemność tacy ociekowej: 0,5 l, zbiornik na fusy: 15 porcji, zbiornik na wodę: 2,5 l.

Saeco Phedra EVO Cappuccino / Espresso

Ekspres Saeco Phedra EVO to nowoczesny ekspres automatyczny na kawę ziarnistą oraz kawę i napoje instant. Przyrządza kawę i napoje po naciśnięciu jednego przycisku.

Jest elegancką, kompaktową maszyną przeznaczoną do wydawania gorących napojów dla biur, hoteli, restauracji, kawiarni i innych obiektów z umiarkowanym przepływem klientów. Idealna dla małych lokalizacji.

Ekspres wyposażony jest w osobne pojemniki na kawę ziarnistą, czekoladę instant i herbatę instant. Wersja Saeco Phedra EVO Cappuccino pozwala dodatkowo na przyrządzenie napojów na bazie świeżego mleka.

Wymiary: 393 x 695 x 508 mm, waga: 37,5 kg, pojemność tacy ociekowej: 1,8 l, zbiornik na fusy: 50 porcji.

Saeco Aulika TOP HSC

Saeco Aulika High Speed Cappuccino to ekspres przeznaczony do pracy w średnich i dużych biurach oraz lokalach gastronomicznych, w których przede wszystkim przygotowuje się kawy mleczne. Głównymi zaletami ekspresu Aulika są bardzo duże zbiorniki na wodę, kawę i fusy. Dzięki tak dużym zbiornikom, ekspres Aulika nie wymaga od użytkownika zbyt dużo uwagi. Następną ważną cechą tego ekspresu jest jeszcze szybsze przygotowywanie kaw mlecznych w pełni automatycznie, wystarczy nacisnąć jeden przycisk by rozkoszować się kawą Cappuccino, czy Latte. Istotną zaletą ekspresu Aulika jest menu w języku polskim, które pomaga w obsłudze urządzenia. Ekspres dostępny w wersji z podłączeniem do wody (TOP RI HSC)

Wymiary: 334 x 574 x 452 mm, waga: 22 kg, pojemność tacy ociekowej: 1 l, zbiornik na fusy: 40 porcji, zbiornik na wodę: 4 l.

Saeco Aulika Focus

Aulika Focus to idealne połączenie estetyki i profesjonalnych parametrów urządzenia. Główną różnicą w porównaniu do innych modeli jest możliwość przygotowania napojów kawowych z mlekiem za jednym przyciśnięciem guzika. Ponadto nowy system cappuccino zastosowany w tym ekspresie ułatwia dbanie o jego czystość. Aulika nie wymaga od użytkownika zbyt dużo uwagi. Istotną zaletą tego eskpresu jest również menu w języku polskim, które pomaga w obsłudze urządzenia.

Wymiary: 336 x 450 x 380 mm, waga: 15 kg, pojemność tacy ociekowej: 1 l, zbiornik na fusy: 20 porcji, zbiornik na wodę: 2,2 l.

Saeco Idea Cappuccino

Ekspres Idea Cappuccino to urządzenie z podłączeniem do wody wyposażone w zintegrowany profesjonalny moduł cappuccinatore. Dzięki niemu istnieje możliwość przygotowywania w tym samym czasie kawy oraz spienionego mleka. Mleko pobierane bezpośrednio ze zbiornika spieniane jest w jeden z 4 dostępnych sposobów – zależnie od rodzaju przygotowanego napoju. Moduł cappuccinatore automatycznie po każdym użyciu przechodzi procedurę samodzielnego czyszczenia. Ekspres ten jest polecany szczególnie do punktów samoobsługowych takich jak hoteli, restauracji i dużych biur.

Wymiary: 523 x 540 x 673 mm, waga: 63 kg, zbiornik na fusy: 100 porcji.

Saeco Lirika

Ekspres Lirika to wysoko wydajne, niewielkie i nowoczesne urządzenie, które dedykowane jest zarówno do domu jak i do biura. Posiada nowoczesne wzornictwo, duże pojemności zbiorniki na kawę oraz wodę, duży czytelny wyświetlacz, dzięki temu są niezwykle łatwe w obsłudze. Całe Menu ekspresu jest w całości po polsku. Doskonały i przyjazny panel sterujący oraz wysokiej jakości materiały i wykończenie tworzą elegancki wygląd. Ekspres ten ma możliwość ustawienia intensywności smaku (moc) i objętości wody. Za dodatkową opłatą możliwość dokupienia modułu pannarello i cappuccinatore.

Wymiary: 215 x 381 x 430 mm, waga: 7 kg, zbiornik na fusy: 15 porcji, zbiornik na wodę: 2,5 l, pojemność tacy ociekowej: 500 ml.

Saeco Lirika OTC

Ekpres Lirika OTC to ekspres automatyczny, które idealnie nadaje się do niedużych biur i lokali gastronomicznych. Jego dzienna wydajność to około 30 kaw. Posiada wbudowany speiniacz do mleka, dzięki któremu jest w stanie przygotować kawy mleczne po naciśnięciu jednego przycisku bez konieczności przesuwania filiżanki. Obsługa ekspresu jest banalnie prosta, dzięki idealnym rozmieszczeniu przycisków. Sprzęt posiada przy swoich niewielkich gabarytach duże zbiorniki na wodę, kawę i fusy.

Wymiary: 215 x 370 x 429 mm, waga: 8 kg, zbiornik na fusy: 15 porcji, zbiornik na wodę: 2,5 l, pojemność tacy ociekowej: 500 ml.

FB.COM/qualiacaffe
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Qualia Caffe: Akademia kawy, kurs baristy: Szczecin