Ekspresy automatyczne profesjonalne

Saeco Idea Cappuccino Restyle

Automatyczny ekspres do kawy Idea Restyle Cappuccino to profesjonalny ekspres do kawy, który jest wspaniałym przykładem połączenia elegancji, wydajności i wygody użytkowania. Szczególnie polecamy go do naprawdę dużych biur i lokali gastronomicznych, w których przygotowuje się 100-150 i więcej kaw dziennie

Idea Restyle Cappuccino to w pełni automatyczny ekspres do kawy o ogromnych możliwościach. Dzięki stałemu podłączeniu do wody (w razie braku możliwości podłączenia istnieje możliwość dokupienia zbiornika zewnętrznego) i olbrzymim zbiornikom na kawę (2,1 kg) oraz fusy (100 krążków kawowych) jego użytkowanie jest wyjątkowo proste.

Dzięki zintegrowanemu cappuccinatore najnowszej generacji Idea Restyle Cappuccino – jak sama nazwa wskazuje – przygotowuje idealne kawy mleczne w kilku rodzajach. Wystarczy wybrać rodzaj kawy, a cappuccinatore spieni mleko w jeden z czterech dostępnych sposobów – z zależności od naszego wyboru. Co ważne, mleko jest pobierane bezpośrednio ze specjalnego zbiornika (opcja dodatkowa), a cappuccinatore jest automatycznie czyszczony po każdym zastosowaniu.

Automatyczny ekspres do kawy Idea Restyle Cappuccino jest nie tylko wydajny i funkcjonalny, lecz także – wyjątkowo elegancki. Ten ekspres będzie się świetnie prezentował w eleganckim biurze czy lokalu gastronomicznym.

Ekspres Idea Restyle Cappuccino pozwala użytkownikowi na dostosowanie wielu parametrów, między innymi stopnia grubości mielenia kawy oraz ilości kawy w każdym napoju. Dysponuje także podgrzewaną powierzchnią, na której można przechowywać filiżanki. Dzięki temu kawa smakuje jeszcze lepiej!

Automatyczny ekspres do kawy Idea Restyle Cappuccino to profesjonalna, bardzo wydajna, lecz jednocześnie wyjątkowo prosta w obsłudze maszyna, która idealnie sprawdzi się w dużych biurach oraz lokalach, w których dziennie przygotowuje się od 100 kaw.

Wymiary: 523 x 540 x 673 mm, waga: 63 kg, zbiornik na fusy: 100 porcji.

Saeco Aulika TOP HSC

Saeco Aulika High Speed Cappuccino to ekspres przeznaczony do pracy w średnich i dużych biurach oraz lokalach gastronomicznych, w których przede wszystkim przygotowuje się kawy mleczne. Głównymi zaletami ekspresu Aulika są bardzo duże zbiorniki na wodę, kawę i fusy. Dzięki tak dużym zbiornikom, ekspres Aulika nie wymaga od użytkownika zbyt dużo uwagi. Następną ważną cechą tego ekspresu jest jeszcze szybsze przygotowywanie kaw mlecznych w pełni automatycznie, wystarczy nacisnąć jeden przycisk by rozkoszować się kawą Cappuccino, czy Latte. Istotną zaletą ekspresu Aulika jest menu w języku polskim, które pomaga w obsłudze urządzenia. Ekspres dostępny w wersji z podłączeniem do wody (TOP RI HSC)

Wymiary: 334 x 574 x 452 mm, waga: 22 kg, pojemność tacy ociekowej: 1 l, zbiornik na fusy: 40 porcji, zbiornik na wodę: 4 l.

Saeco Aulika Focus

Aulika Focus to idealne połączenie estetyki i profesjonalnych parametrów urządzenia. Główną różnicą w porównaniu do innych modeli jest możliwość przygotowania napojów kawowych z mlekiem za jednym przyciśnięciem guzika. Ponadto nowy system cappuccino zastosowany w tym ekspresie ułatwia dbanie o jego czystość. Aulika nie wymaga od użytkownika zbyt dużo uwagi. Istotną zaletą tego eskpresu jest również menu w języku polskim, które pomaga w obsłudze urządzenia.

Wymiary: 336 x 450 x 380 mm, waga: 15 kg, pojemność tacy ociekowej: 1 l, zbiornik na fusy: 20 porcji, zbiornik na wodę: 2,2 l.

Saeco Lirika OTC

Ekpres Lirika OTC to ekspres automatyczny, które idealnie nadaje się do niedużych biur i lokali gastronomicznych. Jego dzienna wydajność to około 30 kaw. Posiada wbudowany speiniacz do mleka, dzięki któremu jest w stanie przygotować kawy mleczne po naciśnięciu jednego przycisku bez konieczności przesuwania filiżanki. Obsługa ekspresu jest banalnie prosta, dzięki idealnym rozmieszczeniu przycisków. Sprzęt posiada przy swoich niewielkich gabarytach duże zbiorniki na wodę, kawę i fusy.

Wymiary: 215 x 370 x 429 mm, waga: 8 kg, zbiornik na fusy: 15 porcji, zbiornik na wodę: 2,5 l, pojemność tacy ociekowej: 500 ml.

FB.COM/qualiacaffe
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Qualia Caffe: Akademia kawy, kurs baristy: Szczecin