Ekspresy kolbowe domowe

Nuova Simonelli – Oscar II

Oscar II to nowe dziecko Nuova Simonelli, który sprosta całemu spektrum kawowych oczekiwań, ale również pozwala cieszyć się smakiem wspaniałego espresso i cappucino zarówno w domu, jak i w małych punktach gastronomicznych.

Dzięki wymiennikowi ciepła pozwala na równoczesne spienianie mleka i parzenia kawy. Boiler o pojemności 2 litrów wraz z grupą zaparzającą gwarantują stabilność podczas procesu ekstrakcji jak również jakość parzonej kawy. Wykonany jest ze stali nierdzewnej a jego nowoczesny design i niewielki rozmiar sprawia, że świetnie nadaje się zarówno do biura jak i do domu.

 

Nuova Simonelli – Musica Lux

Nuova Simonelli Musica to w pełni profesjonalny ekspres ciśnieniowy zaprojektowany dla najbardziej wymagających homebaristów. Ekspres ten jest również świetną alternatywą dla małych lokalizacji o średniej wydajności – do 60 filiżanek dziennie. Jest pięknie zaprojektowanym urządzeniem ze stali nierdzewnej, które niesie profesjonalną funkcjonalność w połączeniu z łatwą obsługą. Przy zaparzaniu espresso, posługuje się układem parzenie wstępnego, dzięki czemu otrzymujemy za każdym razem idealnie zaparzone espresso.

 

FB.COM/qualiacaffe
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Qualia Caffe: Akademia kawy, kurs baristy: Szczecin