Ekspresy kolbowe profesjonalne

Victoria Arduino – Black Eagle

Black Eagle to najbardziej zaawansowany ekspres kolbowy na świecie. Unikatowe rozwiązanie takie jak: technologia T3, która dba o to, by zaprogramowana temperatura odpowiadała temperaturze wody. To rozwiązanie największego problemu ekspresów do kawy – stabilności temperaturowej. Poza polepszeniem smaku każdej kawy system ten sprawia, że ekspres jest niezwykle energooszczędny i znacznie skraca czas od włączenia do całkowitego nagrzania.

 

Victoria Arduino – White Eagle T3

Victoria Arduino White Eagle to maszyna stworzona z myślą o kawiarniach z segmentu speciality, gdzie najważniejsze jest podanie klientowi świetnie zaparzonego espresso. Najnowsza maszyna w ofercie Victoria Arduino koresponduje swoją stylistyką z flagowym modelem marki Black Eagle.

New Iberital

Jeden z najbardziej zaawansowanych ekspresów w ofercie hiszpańskiej firmy Iberital. Konstrukcja oparta o grupę E61 i wymiennik ciepła. Duży bojler, z wygodnym systemem opróżniania i połączenia wykonane z miedzi sanitarnej z wbudowaną pompą rotacyjną. Bardzo wygodne spieniacze wykonane ze stali nierdzewnej i obsługiwane dźwignią.

Iberital – IB 7

Iberital IB 7 to najnowszy model w ofercie hiszpańskiego producenta. Charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz wysoką funkcjonalnością. Ekspres ten posiada panel elektroniczny, który umożliwia programowanie dozowania kawy, stalowe i obrotowe dysze pary oraz 2 niezależne wymienniki ciepła połączone z boilerem.

Nuova Simonelli – Appia II

Nuova Simonelli Appia II opiera się na globalnym sukcesie ekspresu Appia I.  Jest to profesjonalny ekspres, który wyróżnia się łatwym użytkowaniem i wysoką wydajnością przez co jest ceniony przez baristów na całym świecie. Posiada dwie wbudowane dysze pary i wylewkę wody. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi idealnie wkomponuje się w każde pomieszczenie. Appia II posiada wbudowany system SIS, czyli system preinfuzji, który mocno wpływa na jakość serwowanego espresso i każdego innego napoju kawowego.

 

 

Nuova Simonelli – Aurelia II

Aurelia II to ekspres dedykowany dla wymagających i profesjonalnych baristów. Posiada on wbudowany wyświetlacz, który jest wielkim udogodnieniem w ustawianiu poszczególnych parametrów. Przy jego pomocy możemy ustawić temperaturę, zaprogramować objętości espresso, monitorować liczniki kaw i czyszczeń. Montowany w ekspresie system Easycream, dzięki któremu mamy pewność, że automatycznie spienione mleko ma idealną konsystencję i temperaturę jaką zaprogramowaliśmy.

 

Hydra – SYNESSO

W poszukiwaniu granic kontroli nad espresso Mike Barnett stworzył unikalną maszynę wyposażoną w możliwość płynnego i niezależnego regulowania ciśnienia zaparzanej kawy. Hydra narodziła się na bazie modelu Cyncra i jest wyposażona w osobne systemy dopuszczające wodę do każdej z grup, jak również w osobne pompy i silniki. Pozwala to odseparować każdą z grup od siebie, uniemożliwia jakiekolwiek zmiany w ciśnieniu podczas ekstrakcji, jak również daje możliwość profilowania ciśnienia pod różne mieszanki kaw, bądź kawy jednorodne, do tego na każdej z grup niezależnie.

FB.COM/qualiacaffe
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Qualia Caffe: Akademia kawy, kurs baristy: Szczecin