Młynki

Nuova Simonelli – Mythos One

Najbardziej zaawansowany młynek dostępny na rynku. Przeznaczony jest do użytku w kawiarniach i restauracjach, w których jakość kawy musi być na jak najwyższym poziomie. Młynek ten posiada trzy programowalne czasy mielenia oraz czytelny, podświetlany wyświetlacz, który ułatwia obsługę.

 

Żarna tytanowe 75 mm
Zbiornik na kawę ziarnistą 1,3 kg
Wymiary (wysokość x głębokość x szerokość) 510 x 400 x 188 mm
Waga 25 kg

Eureka – Olympus 75E On Demand

Młynek z bezstopniową, mikrometryczną regulacją stopnia mielenia, który jest niezwykle wygodny w użyciu. Posiada elektroniczny wyświetlacz wraz z funkcją ustawienia pojedynczej i podwójnej dozy oraz ciągłego mielenia. Włoski, industrialny design sprawią, że ten młynek może być ozdobą każdego wnętrza. Obsługa i dozowanie to czysta przyjemność dzięki wyświetlaczowi i kontroli za pomocą przycisków.

Żarna płaskie stalowe 75 mm
Zbiornik na kawę ziarnistą 1,68 kg
Wymiary (wysokość x głębokość x szerokość) 637 x 259 x 240 mm
Waga 13 kg
Kolory: Biały, Czarny, Srebrny

Eureka – Zenith 65E On Demand

Linia młynków, które reprezentują całkowicie nowe rozwiązania w dziedzinie młynków, które poza dobrym wyglądem oferują również dobre parametry mielenia. Nowoczesny mechanizm pozwala na regulowanie stopnia zmielenia na pięciu poziomach, który poprawi jakość i precyzję pracy. Młynek ten jest wyposażony w mikrometryczny regulator do ustawienia grubości mielenia, który umożliwia ustawienie stałego poziomu zmielenia w łatwy i precyzyjny sposób.

Żarna płaskie stalowe 65 mm
Zbiornik na kawę ziarnistą 1,2 kg
Wymiary (wysokość x głębokość x szerokość) 591 x 313 x 240 mm
Waga 13 kg
Kolory: Biały, Czarny

Nuova Simonelli – MDJ On Demand

Profesjonalny młynek, który przy bardzo dużej wydajności gwarantuje doskonałą jakość przemiału kawy. Idealnie nadaje się do dużych kawiarnii, restauracji i hoteli. Prosty i intuicyjny z elektronicznym wyświetlaczem znajdującym się na frontowym panelu, który pozwala zaprogramować dwie dozy o różnych gramaturach.  Młynek ten charakteryzuje się żywotnością oraz mikrometrycznym systemem regulacji mielenia kawy.

 

Żarna płaskie 75 mm
Zbiornik na kawę ziarnistą 1,6 kg
Wymiary (wysokość x głębokość x szerokość) 605 x 290 x 215 mm
Waga 15 kg

Anfim – Super Caimano On Demand

Młynek Anfim Super Caimano wyposażony został dodatkowo w automatyczny system regulacji czasu namielania, dozowania określonej ilości kawy i precyzyjny licznik namielonych porcji. Najwyższej klasy młynek, który sugerowany jest do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Dodatkowo posiada wielofunkcyjny wyświetlacz i elektronicznie sterowany timer z kilkoma programami do wyboru.

 

Żarna płaskie 75 mm
Zbiornik na kawę ziarnistą 2 kg
Wymiary (wysokość x głębokość x szerokość) 570 x 360 x 196 mm
Waga 16 kg
Kolory: Szary, Srebrny

 

Anfim – Super Caimano

Podstawowy młynek w ofercie firmy Macap. Młynek firmy Anfim skierowany do średnich i dużych kawiarni, z uwagi na zastosowanie dużych żaren, które znacznie skracają czas namielania kawy. Bardzo precyzyjny dozownik z timerem regulującym czas namielania w połączeniu z dużymi żarnami zapewnia komfort nawet przy intensywnej pracy.

 

Żarna płaskie 75 mm
Zbiornik na kawę ziarnistą 2 kg
Wymiary (wysokość x głębokość x szerokość) 570 x 370 x 195 mm
Waga 18 kg

Quamar – Q50E

Profesjonalny młynek elektroniczny z możliwością określania pojedynczych i podwójnych porcji. Młynek namiela kawę bezpośrednio do łyżki, co pozwala ograniczyć straty w kawie oraz powoduje, że namielana kawa nie wietrzeje w karuzeli standardowych młynków. Na elektronicznym wyświetlaczu można odczytać wszystkie informacje niezbędne do uzyskania kawy najwyższej jakości.

Żarna stalowe płaskie 54 mm
Zbiornik na kawę ziarnistą 1,2 kg
Wymiary (wysokość x głębokość x szerokość) 410 x 240 x 155 mm
Waga 7,5 kg
Kolory: Biały, Czarny

Graef – CM 800

Młynek stożkowy z wolnoobrotowym silnikiem i 40-stopniową regulacją ziarnistości. Ma możliwość pracy ciągłej lub pulsacyjnej. Młynek wykonany z aluminium, który polecany jest głównie do użytku domowego jak również do alternatywnych metod zaparzania.

Żarna stalowe stożkowe
Zbiornik na kawę ziarnistą 350 gr
Wymiary (wysokość x głębokość x szerokość) 397 x 230 x 135 mm
Waga 2,63 kg

Nuova Simonelli – MDX On Demand

Młynek przeznaczony dla średnich i dużych gastronomii. Niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze. Programowanie młynka sprowadza się jedynie do dwóch przycisków, co również jest dużym komfortem podczas pracy. Wydajność na godzinę 9 kg. Wyświetlacz LCD, licznik kaw, podświetlenie LED i uchwyt kolby co ułatwia wykonywanie innej czynności podczas mielenia kawy.

Żarna stalowe 65 mm
Zbiornik na kawę ziarnistą 1,2 kg
Wymiary (wysokość x głębokość x szerokość) 590 x 360 x 190 mm
Waga 10,5 kg
Kolory: Czarny, Czerwony, Szary, Biały
FB.COM/qualiacaffe
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Qualia Caffe: Akademia kawy, kurs baristy: Szczecin