Nowi użytkownicy


Dziękujemy za zakup pieca Bullet R1 V2. Stworzyliśmy tę stronę specjalnie dla nowych właścicieli, ale wszyscy jego posiadacze mogą skorzystać z podanych tutaj informacji. Obiecujemy, że będziemy na bieżąco informować o przydatnych informacjach, abyście mogli jak najlepiej wykorzystać możliwości Bullet R1.

Oto krótkie podsumowanie tego, co powinien wiedzieć każdy użytkownik. Możesz zapoznać się ze wszystkim, zanim jeszcze otrzymasz piec.

Pierwszą rzeczą, jaką powinni zrobić wszyscy nowi właściciele, jest przeczytanie Instrukcji. Bullet R1 to złożona maszyna i prawie każdy nowy użytkownik będzie miał pytania. Na zdecydowaną większość tych pytań znajdziesz odpowiedzi w instrukcji, w tym niezwykle ważne informacje o tym, jak utrzymać piec Bullet w dobrym stanie i spełnić warunki gwarancji.

Następnie pobierz RoasTime 3, aby zainstalować go na swoim komputerze i zsynchronizować z Roast.World. RoasTime to rejestrator profilowania palenia, który łączy się z Roast.World i pozwala dzielić się swoimi doświadczeniami z palenia z innymi. RoasTime umożliwia również dostarczanie ważnych aktualizacji do Bullet R1 za pośrednictwem nowych wersji oprogramowania, które odblokowują nowe funkcje.

Niezbędne jest zaktualizowanie Bullet R1 do najnowszego oprogramowania i połączenie z Internetem przed skontaktowaniem się z nami w celu uzyskania pomocy.

Gdy zainstalujesz RoasTime lub po raz pierwszy odwiedzisz Roast.World, będziesz mieć możliwość utworzenia identyfikatora Aillio. (Aillio ID jest oddzielone od konta, które utworzyłeś na www.qualiacaffe.com podczas zakupu urządzenia.) Możesz utworzyć to konto, zanim otrzymasz swój piec.

Identyfikator Aillio umożliwia zapisywanie profilów w RoasTime, interakcję z innymi użytkownikami Roast.World i zadawanie pytań (lub odpowiadanie na nie) w The Roast.World Community, otwartym forum dla użytkowników The Bullet R1.

Po otrzymaniu Bulleta postępuj zgodnie ze wskazówkami na papierowej wkładce „Unboxing The Bullet R1”. Zawiera informacje o tym, jak wykonać kilka prostych kontroli mechanicznych, a także porady dotyczące sezonowania bębna.

Po przeczytaniu instrukcji, zainstalowaniu RoasTime, utworzeniu identyfikatora Aillio, skonfigurowaniu Bullet R1 i przepaleniu jego bębna, nadszedł czas na rozpoczęcie palenia. Po porady dla początkujących, zapraszamy na naszą stronę.