Qualia Caffe

Ponad 18 lat doświadczenia kawowego 

Działamy kompleksowo –  jesteśmy palarnią kawy, dystrybutorem najlepszych kaw włoskich oraz najwyższej jakości herbat. Oferujemy ekspresy, młynki i akcesoria niezbędne do prowadzenia lokalu gastronomicznego.

Catering kawowy

Odpowiedz na 3 pytania, aby otrzymać ofertę dobraną do Ciebie.

Kawy, dodatki, mleko

Pracujemy na świeżo palonej kawie z naszej palarni Qualia Caffe. Kawy wypala podwójnie utytułowany Mistrz i Wicemistrz Polski. Oferujemy jedynie sprawdzone ziarna, idealne pod espresso i do kaw mlecznych. Podczas cateringu możemy przygotować kawy zarówno z mlekiem krowim jak i napojami mlecznymi dla wegan.

Doświadczona obsługa

Podczas cateringów oraz pokazów kawowych pracują nasi doświadczeni bariści z wieloletnim doświadczeniem. Twoi goście będą zachwyceni aromatycznymi kawami z wzorami latte art. Możemy zrealizować również widowiskowe pokazy alternatywnych metod parzenia kawy np. w syfonie.

Eventy

Nasze doświadczenie zdobyliśmy podczas wielu cateringów i pokazów. Mieliśmy okazję brać udział w imprezach integracyjnych, weselach, targach, konferencjach, bankietach, koncertach, wydarzeniach w plenerze oraz wielu innych. Możemy przygotować wydarzenie na każdy event.

Przed Tobą tylko 3 pytania:

    1. Rodzaj usługi:

    2. Opowiedz nam o wydarzeniu:

    3. Dane kontaktowe:

    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h roboczych!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Qualiacaffe.com w celu wykonania usługi zgodnie z Polityką prywatności.