Qualia Caffe

Ponad 18 lat dostarczamy kawę, herbaty i ekspresy do firm

Działamy kompleksowo –  jesteśmy palarnią kawy, dystrybutorem najlepszych kaw włoskich oraz najwyższej jakości herbat. Oferujemy ekspresy, młynki i akcesoria niezbędne do prowadzenia lokalu gastronomicznego i nie tylko.

3 kroki dzielą Cię od idealnej oferty dla Twojej firmy:

Krok 1:  Opowiedz nam o swojej Firmie

Krok 2: Czego potrzebujesz?

Krok 3: Skontaktujemy się z Tobą!

Kawy

Oferujemy świeżo palone kawy z naszej rzemieślniczej palarni. Kawę wypala podwójnie utytułowany Mistrz i Wicemistrz Roasting. Jesteśmy również dystrybutorem kaw włoskich Vergnano i Carraro.

Herbaty

Najlepszej jakości herbaty sypane i w saszetkach.  Jesteśmy producentem herbat sypanych Qualia. W naszej ofercie znajdziecie również takie marki jak Harney & Sons, La Via Del Te, Teahouse oraz Piag.

Ekspresy do kawy

Oferujemy ekspresy automatyczne i przelewowe oraz odpowiednio dobrane akcesoria. Taki sprzęt możesz u nas kupić, wziąć w leasing lub na raty. Posiadamy własny serwis.

Catering

Realizujemy cateringi i pokazy kawowe w firmach dla pracowników lub kontrahentów. Mamy doświadczenie w świętowaniu Święta Kawy, Tłustego Czwartku, zakończenia projektu lub Dnia Kobiet i Mężczyzn.

Przed Tobą tylko 3 kroki:

    1. Opowiedz nam o swojej firmie:

    Ilość kaw (wydajność dzienna):

    2. Czego potrzebujesz do swojej firmy?

    3. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h roboczych!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Qualiacaffe.com w celu wykonania usługi zgodnie z Polityką prywatności.