Qualia Caffe

Ponad 18 lat doświadczenia kawowego 

Działamy kompleksowo –  jesteśmy palarnią kawy, dystrybutorem najlepszych kaw włoskich oraz najwyższej jakości herbat. Oferujemy ekspresy, młynki i akcesoria niezbędne do prowadzenia lokalu gastronomicznego.

Szkolenie kawowe dla Ciebie

Sprawdź, które szkolenie jest dla Ciebie lub Twoich pracowników.

Qualia Caffe dostarczamy kawę do najlepszych hoteli, kawiarni i restauracji!

Szkolenia baristyczne

Oferujemy cztery szkolenia zależne od stopnia zaawansowania i celu. Szkolimy osoby, które chcą pić lepszą kawę w domu oraz takie, które na co dzień pracują jako bariści i chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności. Szkolimy nie tylko z zaparzania klasycznych kaw, ale również metod alternatywnych.

Szkolenia latte art

Nauczymy Cię jak przygotować kawę mleczną z wzorem na powierzchni, czyli „malować” na kawie. Szkolenia prowadzimy na dwóch poziomach zaawansowania. Zaczniemy od poprawnego spieniania mleka a następnie nauczysz się rysować serca, tulipany, rozety i multiwzory.

Szkolenia sensoryczne

Na tym szkoleniu rozwiniesz swoje zmysły. Skierowane jest do osób, które poszukują w kawie czegoś więcej niż pobudzenia.  Szkolenie sensoryczne opiera się na cuppingu, czyli „siorbaniu” naparów za pomocą specjalnych łyżek cuppingowych z tak zwanych czarek. 

Szkolenia dla gastronomii

Niestety nadal się zdarza, że pomimo wysokiej jakości sprzętu i dobrej kawy, efekt końcowy nie jest zadowalający. Najczęściej zawodzi czynnik ludzki, czyli pracownicy, którzy nie potrafią ustawić młynka, ekspresu, poprawnie zaparzyć espresso, czy spienić mleka. Wszystkiego możemy ich nauczyć.

Barista Zaawansowany

Szkolenia Barista

IMG_4186CD

Szkolenia Latte Art

szkolenie-kawowe-barista-poziom-podstawowy-basic-dla-gastronomii-voucher

Szkolenia dla gastronomii