Qualia Caffe

Ponad 18 lat dostarczamy kawę, herbaty i ekspresy do firm

Działamy kompleksowo –  jesteśmy palarnią kawy, dystrybutorem najlepszych kaw włoskich oraz najwyższej jakości herbat. Oferujemy ekspresy, młynki i akcesoria niezbędne do prowadzenia lokalu gastronomicznego i nie tylko. Prowadzimy szkolenia i mamy własny serwis.

Masz doświadczenie w naprawie eskpresów do kawy? Aplikuj!

Krok 1:  Odpowiedz na 6 pytań

Krok 2: Wyślij CV

Krok 3: Skontaktujemy się z Tobą!

Zakres obowiązków:

Naprawa ekspresów do kawy i  drobnych urządzeń gastronomicznych.

Przyjmowanie i wydawanie urządzeń.

Wypisywanie raportów serwisowych.

Obsługa programu serwisowego.

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży HORECA.

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wynagrodzenie:

5 000 zł – 6 000 zł zł / mies. brutto

Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji zawodowych.

Wyjścia integracyjne.

Możliwość awansu.

Pyszną kawę do picia każdego dnia.

Nasze oczekiwania:

Sumienność i dokładność.

Zdolności manualne.

Umiejętność pracy w zespole.

Zaangażowanie i pracowitość.

Prawo jazdy kat. B.

Doświadczenie w naprawie ekspresów lub podobnych urządzeń.

    1. Nasza siedziba mieści się na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Czy lokalizacja Ci odpowiada?

    2. Czy masz prawo jazdy kategorii B?

    3. Ile lat doświadczenia masz w naprawie ekspresów lub urządzeń doświadczeń?

    Jeśli na dwa pierwsze pytania, Twoja odpowiedź brzmiała: „Tak”, prześlij nam swoje CV.

    3. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Qualiacaffe.com w celu wykonania usługi zgodnie z Polityką prywatności.