Kompleksowość rozwiązania

Wygląda niepozornie, ale BULLET R1 V2 to bezkonkurencyjny, najbardziej przystępny cenowo, energooszczędny i niezwykle precyzyjny piec do wypalania kawy o minimalnej gramaturze zasypu już od 100 gramów! Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym roaster’em, który potrzebuje samplera, domowym baristą, czy właścicielem kawiarni – ten produkt jest stworzony dla Ciebie. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości zielone ziarno, wsparcie techniczne, szkolenia oraz serwis.

Kompaktowe urządzenie. Więcej mocy pod kontrolą

BULLET R1 V2 to nowoczesny, wysokowydajny, elektryczny piec do palenia kawy o maksymalnej pojemności aż 1 kg! Palenie ziaren w tym urządzeniu jest niezwykle proste, intuicyjne i przyjemne. Piec z łatwością doprowadza ziarna do pierwszego crack’a przy maksymalnym zasypie w ciągu 10-12 minut – bez niebezpieczeństwa związanego z podłączeniem gazu. W przeciwieństwie do konwencjonalnych, elektrycznych, urządzeń tego typu, Bullet R1 V2 wykorzystuje zasadę indukcji do bezpośredniego podgrzewania bębna. Takie rozwiązanie umożliwia szybką i precyzyjną regulację mocy grzania, a także wydajny transfer ciepła połączony z niespotykaną responsywnością. 9 poziomów mocy, 12 prędkości wentylatora, 9 prędkości bębna i zakres podgrzewania od 160°C do 310°C pozwalają na precyzyjną kontrolę każdego aspektu procesu palenia kawy.

 

Wyjątkowy element Twojej kuchni, palarni lub kawiarni

Przenieś swoje kawowe doświadczenia na jeszcze wyższy poziom. Poznaj wszystkie zalety posiadania urządzenia Aillio Bullet R1 V2:

Dla kawiarni:

Prowadzisz biznes, więc pewnie zainteresuje Cię możliwość szybkiego zwrotu z inwestycji. Oczywiście w zależności od przerobu, obniżysz wydatki na kawę nawet o połowę. Ponadto, własny wypał zwiększy prestiż oraz świadomość marki wśród Twoich klientów. Do tego zawsze możesz rozszerzyć sprzedaż o kawy ziarniste z logo Twojej kawiarni na paczkach.

Niezwykle ważny jest fakt, że zawsze w Twoim lokalu będziesz mieć kawy o idealnej świeżości, ponieważ wypalasz tyle, ile potrzebujesz – bez zbędnego zatowarowania. Ponadto, w naszym sklepie masz możliwość zakupu zielonych ziaren, szczególnie z segmentu specialty w bardzo małych ilościach.

Elegancki piec Aillio Bullet R1 V2 w matowej czerni będzie nie tylko wyjątkową ozdobą Twojego lokalu, ale jego główną atrakcją! Wspominaliśmy już o mobilności tego urządzenia? Zabierzesz go wszędzie, gdzie zechcesz – eventy, targi, pokazy czy cateringi!

 

Dla domowych pasjonatów:

Jeśli jesteś baristą lub po prostu prawdziwym fanem kawy i nieprzerwanie pogłębiasz swoją wiedzę, masz szansę wejść w zupełnie nowy świat kawowego wtajemniczenia. Zdobywaj doświadczenie, poszerzaj umiejętności analityczne, a przede wszystkim baw się świetnie przy tworzeniu własnych profili sensorycznych. Z kompaktowym piecem Bullet R1 V2 jesteś w stanie przygotować swoje propozycje smakowe, własne mieszanki o ulubionym stopniu palenia, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Możesz oczywiście skorzystać z profili, przygotowanych dla Ciebie przez nas, a dokładnie przez Mistrza Polski Roasting 2020 – Pawła Drzażdżewskiego, a także z dostawy wyselekcjonowanego przez niego zielonego ziarna.

Oczywiście, nie musimy wspominać o zawsze idealnie świeżych kawach – palenia „On Demand” w Twojej kuchni! Matowa czerń Aillio świetnie komponuje się z nowoczesną aranżacją wnętrza.

 

Dla palarni:

Dla roastera najważniejszy jest fakt, że Bullet R1 V2 oferuje pełną kontrolę poszczególnych parametrów, precyzyjne dane i niezrównaną responsywność. Ponadto jest najbardziej przystępnym cenowo małym piecem o tak dużym zakresie zasypu dostępnym na rynku. Świetnie sprawdza się jako sampler, ale też mały piec produkcyjny do wypalania bardzo drogich ziaren (90+) w małych ilościach. Dzięki niemu zmniejszysz ryzyko przy wypalaniu tzw. kosztownych rarytasów. Piec zajmuje mało miejsca i waży zaledwie 17 kg, co sprawia że jest mobilny, a łatwość instalacji oraz brak szczególnych wymogów z tym związanych, umożliwia zabranie Bullet’a praktycznie wszędzie.

Oczywiście na każdym etapie oferujemy naszą pomoc w postaci całego know-how, profili palenia, consultingu, szkoleń, a także doboru potrzebnego sprzętu. Przy zakupie naszego pieca otrzymujesz również wsparcie serwisowe – części zamienne czy też piec zastępczy na czas naprawy w ramach kontraktu.

 

ZAPYTAJ O KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ!

 

 

 


    Wybierz rodzaj działalności:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Qualiacaffe.com w celu wykonania usługi zgodnie z Polityką prywatności.