kawy

Vergnano

Cristal 1882

(Opakowanie 3 kg) najlepsza mieszanka Casa del Caffe Vergnano stworzona dla uczczenia 125 lecia istnienia palarni. Zawiera wyjątkowo duże i cenne ziarna Maragogype z Nikaragui. Mają one bogatszy smak od jakichkolwiek innych ziaren, ponieważ rosną na samych szczytach krzewów, gdzie nasłonecznienie jest największe i proces dojrzewania najpełniejszy. Starannie selekcjonowane, czerwone owoce Maragogype są zbierane ręcznie, a ziarna najpierw suszą się na otwartym powietrzu, a dopiero potem zostają zapakowane i wysłane z plantacji. Jest to najwyższej jakości mieszanka, w skład której wchodzi sześć najlepszych odmian arabiki, stworzona dla koneserów poszukujących wyjątkowo długiego, pełnego smaku i satysfakcji w kawie. Kawa dostępna również w opakowaniach 250 gr.

Kawa – 1000

Idealnie zrównoważona mieszanka stuprocentowej arabiki. Przygotowana, aby zadowolić najbardziej wymagających koneserów kawy. Średnio palona, o łagodnym, lekko owocowym smaku i aksamitnej konsystencji. Dzięki mieszance Arabiki z Ameryki Centralnej i Południowej oraz Afryki wyczuwalny jest subtelny, owocowy aromat z delikatną korzenną nutą.

Kawa – 900

Najbardziej wyrafinowana z barowych mieszanek. Stworzona aby zaspokoić gusta koneserów. Owocowy i lekko kwaskowy aromat płukanych arabik z Ameryki Środkowej i Centralnej idealnie pasuje do naturalnego zapachu afrykańskiej arabiki. Dopełnieniem jest indyjska robusta, ktora daje idealną gęstość, co owocuje piękną, aksamitną cremą. Doskonała jakość i smak.

Kawa – 800

Mieszanka wyjątkowo łagodna o delikatnym aromacie. Słodki smak zawdzięcza ziarnom arabiki z Ameryki Środkowej, a intensywny, czekoladowy aromat azjatyckiej robuście. Doskonale zachowany balans pomiędzy smakiem i konsystencją, będzie idealny dla osób, które cenią delikatną, aromatyczną, lekką, ale jednocześnie pełną w smaku kawę.

Kawa – 700

To mieszanka o intensywnym, pełnym smaku i wyjątkowej, kremowej konsystencji. Stworzona z najlepszych, częściowo płukanych, ziaren brazylijskiej arabiki i indyjskiej robusty, co owocuje wyjątkową gęstością, tak jak każe włoska kawowa tradycja. Lekko gorzkawy smak i długo utrzymująca się crema czynią z Espresso Ricco – 700 niezapomnianą mieszankę.

Kawa – 600

Bardzo charakterystyczna – pełna, intensywna i okrągła w smaku. Mieszanka ta ma najwyższą zawartość ziaren robusty spośród wszystkich kaw w ofercie Casa del Caffe Vergnano, co czyni ją szczególnie interesującą dla tych, którzy lubią długo utrzymujący się posmak mocnej kawy.

Kawa Vergnano Biologica 100% Arabica

Najbardziej prestiżowa spośród kaw Vergnano. Jest to mieszanka powstała w wyniku powolnego palenia najlepszych ziaren Arabiki pochodzących tylko i wyłącznie z upraw ekologicznych. Wysokiej jakości kawa o łagodnym smaku i delikatnym aromacie, idealna dla najbardziej wymagających koneserów.

FB.COM/qualiacaffe
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Qualia Caffe: Akademia kawy, kurs baristy: Szczecin