Aktualności


Nowe kawy #TeamPoland - współpraca Qualia, Coffeedesk i SCA

Projekt #TEAMPOLAND


Podczas burzy mózgów ludzi z Coffeedesk, SCA Poland oraz Qualia Caffe powstał wyjątkowy projekt kaw pod nazwą #TEAMPOLAND, którego założeniem jest wsparcie finansowe kawowych mistrzów w przygotowaniach do Mistrzostw Świata 2022.

Brazilian Coffee Day

Brazilian Coffee Day


Zapraszamy 9 października w godz. 11-20 wszystkich miłośników kawy do świętowania „BRAZILIAN COFFEE DAY” 🇧🇷

Qualia Caffe – otworzyliśmy punkt w centrum Szczecina

Relacja z otwarcia punktu Qualia Caffe w centrum Szczecina!


Otworzyliśmy nasz nowy punkt na Lewobrzeżu. Zapraszamy po kawę w ziarnach, na wynos i po odbiór zamówień ze sklep i internetowego www.qualiashop.pl

Qualia Caffe – otwieramy punkt w mieście!

Qualia Caffe – otwieramy punkt w mieście!


Wielkie otwarcie nowego punktu Qualia Caffe w Szczecinie!

Specialty Coffee Tasting Box – Święto Kawy is coming!

Specialty Coffee Tasting Box – Święto Kawy is coming!


Święto Kawy zbliża się wielkimi krokami! Dołącz do nas, odkryj tajemnicę zestawu degustacyjnego i przeprowadź w swoim domu profesjonalny cupping!

Qualia Caffe w Radio Szczecin

Qualia Caffe w Radio Szczecin


W każdy piątek sierpnia mogliście i nadal możecie spotkać nas i usłyszeć w Radio Szczecin. Dzielimy się wiedzą o naszej pasji, czyli kawie oraz samą kawą. Do zobaczenia i usłyszenia!

Szkolenia z Coffee Support w Szczecinie

Szkolenia z Coffee Support w Szczecinie


We współpracy z Qualią w sierpniu odbędą się cztery kursy prowadzone przez Martę Niwińską oraz Błażeja Walczykiewicza z Coffee Support. Uczestnicy mogą wybrać spośród czterech szkoleń: Barista Skills, Brewing, Sensory Skills oraz Water.

Bezpłatne warsztaty MONIN dla partnerów

Bezpłatne warsztaty MONIN dla partnerów


Regularnie organizujemy bezpłatne warsztaty z MONIN Polska SCM dla naszych partnerów gastronomicznych. Podczas warsztatów uczestnicy poznają praktyczne sposoby na wykorzystanie produktów MONIN.

Qualia podczas Eska Rider Show 2021

Qualia podczas Eska Rider Show 2021


Pasjonaci motocykli, miłośnicy ryku silników i wiatru we włosach powitali nadchodzące lato. W Drawsku Pomorskim odbyło się największe wydarzenie w regionie – ESKA RIDER SHOW 2021.

Kawa Qualia na Szczecińskiem Bazarze Smakoszy

Kawa Qualia na Szczecińskiem Bazarze Smakoszy


Od niedawna podczas Szczecińskiego Bazaru Smakoszy można spróbować aromatycznej kawy z naszej lokalnej palarni Qualia Caffe. Co niedzielę w klimatycznej kafejce dostaniecie pyszną kawę na wynos.

Qualia Caffe Szczecin Aktualności Aktualizacja Szczecińskiego Sztosa

Aktualizacja Szczecińskiego Sztosa


Jest i on – Szczeciński Sztos 2.1! Znana i bardzo lubiana przez Was kawa w nowej odsłonie! Sztos 2.1 to wyborne połączenie trzech rodzajów ziaren arabiki pochodzących z Brazylii (region Minas Gerais), Etiopii (region Guji) oraz Gwatemali (region Huehuetenango).

Qualia Caffe Aktualności - Szczecin Szkolenia Sensory Skills z Coffee Support

Szkolenia Sensory Skills z Coffee Support


Coffee Support to firma szkoleniowo-konsultingowa dla branży gastronomicznej, która oferuje szkolenia i konsulting dla palarni kawy, kawiarni oraz firm z branży Horeca. W ofercie tego ośrodka szkoleniowego SCA można znaleźć takie kursy jak Coffee Skills Barista, Brewing oraz Sensory.

Qualia Caffe Szczecin Aktualności Limitowana edycja speciality – Znaki Zodiaku

Limitowana edycja speciality – Znaki Zodiaku


Na początku roku 2021 w naszej ofercie pojawiła się nowa, bardzo limitowana edycja kaw „Znaki Zodiaku”. Seria składa się z limitowanych blendów z segmentu speciality, wypalonych pod espresso i pakowanych po 500 g.