Dla biznesu

„Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe. Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta.” 

Jeff Bezos, dyrektor generalny Amazona

Zaoferuj swoim klientom prawdziwe doznania sensoryczne w postaci pysznej, świeżo palonej i aromatycznej kawy. Tak pozytywne odczucia korzystnie wpłyną na emocje klientów oraz ich sposób postrzegania Twojej marki. Wypalamy rzemieślniczo ziarna kawy z różnych zakątków świata i dostarczamy je do kawiarni, restauracji, hoteli, biur, sal konferencyjnych, klubów fitness, salonów samochodowych i wszelkich miejsc wymagających najwyższej jakości tego napoju.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić:

ŚWIEŻO PALONA KAWA W TWOJEJ FIRMIE

Kawa to napój, który cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Zawarta w niej kofeina rozluźnia i poprawia sprawność psychiczną. Sprzyja komunikacji, tworzy pozytywną atmosferę oraz zwiększa produktywność. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala stwierdzić, że kawa w biznesie to priorytet, szczególnie jeśli korzystają z niej wszyscy: pracownicy, członkowie kadry zarządzającej oraz ich goście. Miesięczna subskrypcja świeżo palonej kawy z naszej szczecińskiej palarni lub naszego partnera, najstarszej włoskiej palarni Vergnano, będzie strzałem w dziesiątkę. W ofercie posiadamy zarówno mieszanki, jak i single z całego świata z segmentu premium oraz speciality.

.

Qualia Caffe Szczecin świeżo palona kawa w Twojej firmie

EKSPRESY DO BIURA

Jednak oprócz wybornego smaku kawy, ważna jest również funkcjonalność, ekonomia oraz intuicyjna obsługa firmowego ekspresu. Oferujemy markowe ekspresy do kawy oraz inne urządzenia od najlepszych producentów takich jak Jura, Nivona, Necta, Gaggia, Saeco, Bravilor Bonamat czy Kaffit. Wszystkie sprzedawane przez nas ekspresy gwarantują doskonały smak kawy, wydajność, nowoczesną technologię oraz prostotę obsługi. W zależności od linii produktów oraz możliwości przygotowania kawowych specjałów możemy dopasować ekspres do obszaru zastosowania, tj. do sklepów, biur, uczelni, salonów itp.

Qualia Caffe Szczecin - Ekspresy do biura

WYNAJEM LUB LEASING SPRZĘTU DO KAWY

Dobry, funkcjonalny ekspres jest w stanie niemal zastąpić baristę w Twojej firmie. W ofercie Qualii znajdziesz profesjonalne urządzenia do każdej wielkości biura. Ekspres możesz kupić lub wynająć, a my go dostarczymy, uruchomimy i przeszkolimy Twoich pracowników. Zapytaj nas o warunki wynajmu lub leasingu. Wiemy, że wybór jest trudny, dlatego pomożemy w doborze odpowiedniego kawowego rozwiązania w zależności od Twoich potrzeb.

Qualia Caffe Szczecin - Wynajem lub leasing sprzętu do kawy

NIE TYLKO KAWA.
SUBSKRYPCJA HERBATY I DODATKÓW

Herbata w biurze to również ważna kwestia, przecież nie możemy pominąć jej miłośników. Wiele firm zdecydowało się na dostępne u nas marki herbat i kontynuują długoterminową współpracę. Chętnie doradzimy oraz dopasujemy herbatę do potrzeb ilościowych Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz wysokogatunkowe herbaty czarne, zielone, owocowe czy białe. W asortymencie mamy zarówno single, jak i mieszanki. Posiadamy swoją markę herbat Qualia, a także jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami Harney&Sons, La Via Del Te, Mighty Leaf oraz Tea House.

Qualia Caffe - Nie tylko kawa. Subskrypcja herbaty i dodatków

PERSONALIZOWANE PREZENTY

Dzięki temu, że posiadamy własną palarnię oraz sklep z kawą, herbatą i akcesoriami, możemy dopasować prezenty do Twoich wymagań. Na paczkach może znajdować się dowolny nadruk, oczywiście z logo Twojej firmy, co z pewnością doda Ci wiarygodności w oczach kontrahentów. W święta, czyli w czas wręczania drobnych upominków, zapewne będziesz chciał obdarować przyjaciół, klientów czy współpracowników. W ofercie mamy personalizowane prezenty dla firm z okazji świąt, jubileuszy firmowych oraz wielu innych okazji.

CATERINGI KAWOWE I EVENTY

W wachlarzu naszych usług można znaleźć także cateringi kawowe oraz pokazy i warsztaty podczas konferencji, bankietów czy imprez integracyjnych. Nasze w pełni mobilne bary pozwalają na serwowanie kawy w najwyższej jakości w każdych warunkach.

Więcej o cateringach kawowych i eventach przeczytasz w zakładce: Catering

Qualia Caffe - Cateringi kawowe i eventy

REFERENCJE

Zaufało nam już wielu klientów. Poniżej przedstawiamy wybrane referencje naszych partnerów biznesowych:
preloader-image

 

Szalenie cenimy sobie współpracę z Qualią zarówno w zakresie obsługi i dostawy sprzętu do naszej kawiarni, jak również, a może przede wszystkim w zakresie dostaw doskonałej kawy. O jakości i smaku kawy wypalanej w Qualii możemy wypowiadać się tylko w samych superlatywach, a naszą opinię potwierdzić mogą tylko potwierdzić nasi liczni kawowi smakosze. Qualię możemy tylko gorąco polecać.

Big Wall Centrum Wspinaczkowe

 

Co daje kawa w Vulcan Training & Consultancy?

Kawa to pełna pasji i energii kadra instruktorska.

Kawa to treningi przeprowadzane w pełnym skupieniu i wysokiej koncentracji.

Kawa to silni i sprawni delegaci na basenie, w symulatorze, przy pożarach i na wysokości.

Vulcan Training & Consultancy

 

Z Qualią współpracujemy od dłuższego czasu. Nasi pracownicy bardzo chwalą sobie jakość kawy (codziennie parzonej litrami), nie mówiąc już o wspaniałym aromacie roznoszącym się po radiowych korytarzach i zachęcającym do wypicia każdej kolejnej filiżanki. Kawa z ich palarni jest motorem napędowym Radia Szczecin już od samego rana, kiedy rozpoczynają się pierwsze audycje aż do wieczora, kiedy trzeba poprowadzić nocne słuchowiska.

Współpracujemy jednak nie tylko przez pryzmat dostawca-odbiorca, ale również poprzez kooperację w trakcie różnych, organizowanych przez nas wydarzeń. We wszystkich działaniach Qualia jest partnerem otwartym i sumiennym, a wspólnie tworzone eventy pozostają w pamięci uczestników na długi czas.

Radio Szczecin

 

Poszukując współpracy w zakresie dostaw kawy, stawialiśmy nacisk na współpracę z lokalną firmą posiadającą szerokie doświadczenie. We współpracy z Qualia spotkaliśmy się z profesjonalizmem wykraczającym poza ramy przeciętności. Od samego początku doradcy klienta zespołu Qualia wykazali się szeroką wiedzą na temat kawy, obecnych trendów, a także wspomogli nas własnym doświadczeniem w wyborze odpowiedniego, profesjonalnego sprzętu baristycznego.
Zaproponowane rozwiązania spotkały się z pełną aprobatą pracowników naszej firmy. Ponadto oferta palarni ziaren Qualia to zbiór interesujących smaków, które satysfakcjonują największych smakoszy kawy w naszych szeregach. Dzięki Qualii, proponujemy całkiem nowe doświadczenia smakowe zarówno naszemu zespołowi jak i gościom, którzy zwracają uwagę na zaskakujący, pełnowartościowy produkt lokalny jakim jest kawa palarni Qualia.
Szeroka gama produktów, profesjonalizm w zakresie doradztwa, konkurencyjna oferta współpracy, a to wszystko lokalnie, sprawiają że Zespół Qualia to nasz pewny partner w biznesie.

Viktech Sp. z o.o.

 

Qualia Caffe to sprawdzony i godny zaufania partner biznesowy. Wybór kawy ze szczecińskiej palarni gwarantuje doskonałą jakość i smak ziaren wypalonych tradycyjnymi metodami. Świeża, aromatyczna kawa oraz indywidualne podejście do klienta sprawiają, że możemy z pełnym przekonaniem zarekomendować tę firmę.

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.

QUALIA W TWOJEJ FIRMIE

Prowadzisz firmę? Szukasz kawy lub herbaty do biura? Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz dobierzemy i dostarczymy kawę, herbatę oraz potrzebny sprzęt do Twojej firmy. Tym samym zapraszamy do odwiedzenia naszej palarni kawy w Szczecinie, która jest najlepszym miejscem do przetestowana nowoczesnych urządzeń do kawy oraz posmakowania wszystkich naszych specjalności.

Skontaktuj się z nami telefoniczne lub mailowo – przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

 

Umów się na spotkanie!

Zostaw swoje dane, oddzwonimy i wspólnie wybierzemy termin.


    Wybierz rodzaj działalności:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Qualiacaffe.com w celu wykonania usługi zgodnie z Polityką prywatności.