Nowy cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Część II. Szczeciński Bazar Smakoszy


Po co powstał ten cykl? Bo pytacie gdzie możecie napić się naszej kawy i dlatego że lubimy się chwalić naszymi produktami i naszymi partnerami. Dostarczamy kawę, sprzęt i szkolenia, ale to nasi partnerzy sprawiają, że w ich lokalach dzieje się magia 🙂

W drugiej części naszego cyklu mamy przyjemność pochwalić się naszą obecnością na Szczecińskim Bazarze Smakoszy, który wczoraj (22.05.2022r.) obchodził piąte urodziny!

Gorąco polecamy wpaść do klimatycznej kafejki przy Chmielewskiego 18 do OFF Mariny. Tam co niedzielę podczas Szczecińskiego Bazaru Smakoszy możecie skosztować naszej, świeżo palonej kawy – w formie klasycznego espresso, kawy mlecznej, przelewowej lub (uwaga!) nitro, czyli nasyconej azotem. I co jest mega kluczowe w tym wszystkim, kawki serwują przesympatyczne i zdolne baristki – Valentyna i Monika!

W bazarowej kawiarni znajdziecie również kawy ziarniste oraz aromatyczne herbaty w puszkach, które można zabrać ze sobą do domu. Warto dodać, że możecie nabyć na miejscu także unikatowy OffBerlin, czyli przewodnik alternatywny po Berlinie.

Gorąco zachęcamy do odwiedzin!

Foto by Tomek Wieczorek, Robię Rzeczy

Szczeciński Bazar Smakoszy

Adres:
OFF Marina ul. Chmielewskiego 18, 70-028 Szczecin

Godziny otwarcia:
Niedziela: 10:00-15:00

Oferta:
Świeżo palona kawa
Produkty regionalne
Produkty ekologiczne
Rękodzieło
Desery
Winyle
Akcesoria ze Szczecina

Uwagi:
Animacje dla dzieci (program pilotażowy)

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!