Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Autostopowy Sylwester


Dzisiaj w piątkowym cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia” wyjątkowa sytuacja. Przed Państwem piękni i ciekawi świata ludzie ze Stowarzyszenie Autostopowiczów Polskich.

Po raz trzeci mieliśmy okazję uczestniczyć w ich imprezie, po raz drugi sylwestrowej. I to była jakaś petarda! Kilkaset osób przeniosło się do Polski z przełomu lat 80. i 90. Jak stwierdzili sami organizatorzy „gdzieś pomiędzy transformację gospodarczą, a Pewexy”.

Wszechobecny kicz, ortalionowe dresy, białe grube skarpety frotte, stoły z ceratą, automaty do gier i pierwsze komputery, gumy turbo, tazosy i wiele, wiele więcej! Z tego co wiemy, osoby, które odpowiadały za oprawę wizualną tego sylwestra przeszły same siebie. Idealnie wczuły się w klimat tamtych lat! Chapeau bas!

Uczestnicy Autostopowego Sylwestra oczywiście mogli spróbować też naszych kaw, czyli Szczecińskiego Przelewu, Czegoś na szczęście oraz Ale Kosmosu, czyli autorskiego, wyjątkowego blendu Kolumbii Finca La Indonesia Bourbon z Kamerunem właśnie. W Fusiarni pojawiły się również tym razem kawy pod espresso tj. Bello, Italian Blend i Gusto (z którym odbyła się cała sesja zdjęciowa).

Po raz kolejny dziękujemy za zaproszenie Kamil Sajkowski i za wspaniałe fotki Sajmon Rajmon Photography!

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!