Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Big Wall – Centrum Wspinaczkowe Szczecin


W cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”, w którym prezentujemy naszych wspaniałych partnerów, dzisiaj zahaczamy o sportową mapę Szczecina. Ku uciesze fanów tego rodzaju aktywności pojawiło się kilka lat temu Centrum Wspinaczkowe Big Wall.

Największa i najnowocześniejsza ściana wspinaczkowa pomiędzy Berlinem, a Warszawą oraz jeden z najbardziej nowatorskich obiektów tego typu w Europie. Wewnątrz znajdziecie 1200 m2 powierzchni wspinaczkowej, ponad 100 dróg imitujących wspinanie w górach o długości od 10 do 25 m, duuuża boulderownia, a do tego świeżo palona kawa z naszej palarni oraz coś zdrowego na ząb. Wszystko czego potrzebuje wspinacz!

W ofercie znajdziecie sekcje wspinaczkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych, sekcje boulderowe, urodzinki wspinaczkowe, imprezy integracyjne dla firm oraz całą masę niepowtarzalnych emocji.

Regularnie organizowane są zajęcia z ABC asekuracji. W Big Wallu spotkacie świetnych instruktorów, którzy pomogą Wam doskonalić umiejętności techniczne i dążyć do osiągania lepszych wyników sportowych.

Przy okazji, rok temu robiliśmy tam qualiową imprezę integracyjną i było SUPER! Gorąco polecamy!

Big Wall – Centrum Wspinaczkowe Szczecin

Adres:
ul. Staszica 1
71-515 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 12:00-22:30
Sb-Nd: 10:00-22:00

Oferta:
Doświadczeni instruktorzy
Trasy dla początkujących i zaawansowanych
1200 m2 powierzchni wspinaczkowej
100 różnych tras
Dla dzieci i dorosłych
Imprezy urodzinowe i integracyjne
Aromatyczna kawa Qualia

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!