Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – bistro Na Fali w Morskie Centrum Nauki


Niezmiernie nam miło, ponieważ do grona naszych partnerów, dołączył kolejny wspaniały lokal Na Fali i możemy dzisiaj go przedstawić w piątkowym cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”.

Bistro Na Fali mieści się na szczecińskiej wyspie Łasztownia w nowo otwartym budynku Morskie Centrum Nauki. Obiekt kształtem przypomina statek zacumowany tuż przy nabrzeżu Odry. Na dachu zaprojektowano ogólnodostępny taras widokowy. W Morskim Centrum Nauki znalazło się ponad 200 multimedialnych i oryginalnych eksponatów związanych z wodą i morzem. Wśród nich pojawiły się: żaglówka, w której można nauczyć się halsowania, różne rodzaje żagli, bocianie gniazdo, makieta polskiego batyskafu Meduza II, fragment burty statku, o którą można „rozbić” butelkę wzorowaną na butelce szampana i wiele więcej.

Na parterze można odpocząć w wygodnych fotelach „Na Fali” i napić się świeżo palonej, aromatycznej kawy. W menu można znaleźć różnego rodzaju kanapki, wrapy i sałatki – zawsze w opcji wege oraz mięsnej. Na mniejszy głód lub deser, znajdziecie kubek z owocami, lody lub słodkie bezy, szarlotki, tiramisu czy tartaletki. W bistro można skosztować również wytrawnych, słodkich i musujących win. Będąc w lokalu, koniecznie sprawdźcie kartę z dostępnymi trunkami.

Kawa na wynos i spacer po bulwarach? A może cappuccino w lokalu z pięknym widokiem? Bez względu na to, co wybierzecie – serdecznie polecamy to miejsce!

Bistro Na Fali w Morskie Centrum Nauki

Adres:
ul. Nad Duńczycą 1
70-665 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn: nieczynne
Wt-Nd: godziny pracy Morskiego Centrum Nauki

Oferta:
Aromatyczna kawa z palarni Qualia Caffe
Kawa na miejscu i na wynos
Lunche
Desery
Przekąski na ciepło i na zimno
Herbaty marki PIAG – dostępne w naszym sklepie
Napoje

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!