Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Kawiarnia Cuda Wianki Słodkie w Stalowej Woli


Cuda Wianki Słodkie to nasz kolejny wspaniały partner w piątkowym cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Kawiarnia znajduje się przy alejach Jana Pawła II w Stalowej Woli.

Chociaż kawiarnia to mało powiedziane, to manufaktura cukiernicza! Codziennie w uroczych okolicznościach Cuda Wianki Słodkie osładzają życie swoim gościom, robią piękne, słodkie stoliki na wesela oraz torty na wszystkie możliwe okazje. Można zjeść u nich W-zetki, super tarty, przeróżne monoporcje, a serniki to mają w witrynie nawet osobne, całe piętro. Dumą są najlepsze na świecie pączki.

Na miejscu można dostać świeże pieczywo, oczywiście na zakwasie (np. Vermonty), bagietki, chleby orkiszowe, wieloziarniste z morelą, orzechami i żurawiną.

Obłędne wypieki, idealnie zaparzona, aromatyczna kawa Xu-Xu oraz przytulna aranżacja wnętrza zachęca do spędzania w Cudach Wiankach Słodkich dłuuugich godzin! Serdecznie polecamy!

Kawiarnia Cuda Wianki Słodkie

Adres:
Al. Jana Pawła II 2G
37-450 Stalowa Wola

Godziny otwarcia:
Pn-Nd: 10:00-18:30

Oferta:
Najlepsze pączki
Ciasta
Autorskie torty w każdym kolorze, kształcie i smaku
Świeże pieczywo
Aromatyczna kawa Qualia

Uwagi:
Torty na zamówienie
Catering

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!