Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – kawiarnia Przystanek Wołczkowo


Jak w każdy piątek staramy się prezentować naszych wspaniałych partnerów w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Dzisiaj gościmy w Wołczkowie. Poznajcie miejsce z cudowną energią, od progu pachnące świeżymi, słodkimi wypiekami! Przed Państwem Przystanek

Pani Ania wraz z córką Martą stworzyły w Wołczkowie fantastyczny lokal, o którym z dumą mówią „nasz mały butik cukierniczy”. Obie panie pieką na miejscu, głównie z mąk bez pszenicy, najczęściej z migdałów lub orzechów. Zamiast cukru używają zdrowych zamienników, choć w kilku wyrobach cukier się znajdzie – np. w słynnej bezie z Wołczkowa.

Z samego rana warto wpaść tutaj na gorącą drożdżówkę, a do niej dobrać aromatyczną kawę (oczywiście z naszej palarni). Oprócz słodkości w Przystanku serwowane są również zdrowe i smaczne śniadania, a przytulne wnętrze kawiarni zachęca okolicznych mieszkańców do pracy zdalnej. Sam lokal usytuowany jest w sąsiedztwie ścieżki rowerowej biegnącej ze Szczecina do Dobrej (a dalej do Niemiec).

Dodatkowo, w piątki odbywają się spotkania z ciekawymi ludźmi.

Gorąco zachęcamy do skosztowania cudownych wypieków i kawy oraz doświadczenia atmosfery Przystanku w Wołczkowie!

Kawiarnia Przystanek

Adres:
ul. Lipowa 51A
70-234 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Śr: 10:00-18:00
Czw: 13:00-18:00
Pt-Nd: 10:00-18:00

Oferta:
Śniadania
Desery
Ciasta
Aromatyczna kawa
Sezonowe produkty

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!