Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Kokos Bar


Piątek, a więc znowu można trochę pochillować. Polecamy do tej czynności kolejną miejscówkę u jednego z naszych wspaniałych partnerów z cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. W pięknych okolicznościach przyrody – na obszarze Natura 2000 na przystani jachtowej nad Jeziorem Dąbie znajduje się Kokos Bar.

Takiego miejsca w tej części Prawobrzeża brakowało! Ktoś w ich opiniach napisał, że to takie „Hawaje w Dąbiu”. W tym urokliwym zakątku z przemiłymi właścicielami i wygodnymi leżakami, można skosztować pysznych koktajli, kombuchy, cold brew oraz lemoniad. W ofercie znajdują się również lody, ciasta oraz chrupiące, świeże gofry (specjalność zakładu!). A do słodkości oczywiście pasuje aromatyczna kawa z naszej palarni. W Kokosie zjecie również przekąski w wersji wytrawnej np. zupę tajską, bułę ze śledziem, hot doga czy ciabattę z paprykarzem.

W pakiecie gwarantowane są także majestatyczne i niezapomniane zachody słońca z widokiem na Szczecin! Kokos Bar jest czynny do zachodu słońca właśnie – przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Koniecznie musicie tam pojechać!

Kokos Bar

Adres:
Żaglowa 2
70-832 Szczecin

Godziny otwarcia:
Do zachodu słońca. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Oferta:
Lody
Desery
Lemoniady, koktajle, kawy na zimno
Aromatyczna kawa Qualia
Gofry
Kombucha
Kanapki i dania wytrawne

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!