Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Mazda Kozłowski w Szczecinie


Jak co piątek przedstawiamy naszego kolejnego wspaniałego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Dzisiaj zaglądamy do MAZDA KOZŁOWSKI SZCZECIN – jedynego autoryzowanego salonu i serwisu marki w regionie.

W salonie Mazda Kozłowski, z szerokiej gamy modeli wybierzesz swój wymarzony. A wszystkie dostępne z 6-letnią gwarancją, będącą zobowiązaniem jakości i niezawodności. Rzemiosło w Japonii oznacza coś więcej niż umiejętność wykonywania przedmiotów. To dążenie do doskonałości technologicznej, zachowującej ludzki pierwiastek.

Mistrzowie rzemiosła, zwani w Japonii „Takumi”, poświęcają się tworzeniu przedmiotu, zostawiając w nim cząstkę swojej duszy. Ta fundamentalna zasada nazywana jest przez Japończyków „Monotsukuri”. Przyświeca ona na każdym etapie projektowania Mazd: mistrzowie Takumi nie tworzą samochodów, lecz powołują je do życia.

A kiedy już Twoja Mazda zostanie powołana – w serwisie Mazda Kozłowski zadbają o najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Nie pozostaje nic innego, jak usiąść wygodnie z filiżanką aromatycznej kawy Qualia i umówić się na jazdę próbną! Gorąco polecamy!

Salon samochodowy Mazda Kozłowski Szczecin

Adres:
ul. Struga 31B
70-777 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9:00-18:00
Sb: 9:00-16:00

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!