Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Między wierszami kawiarnia – księgarnia


Piątek, a więc czas na przedstawienie kolejnego, wspaniałego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Między wierszami kawiarnia – księgarnia to kolejne miejsce na naszym kawowym szlaku, do którego dostarczamy świeżo paloną, aromatyczną kawę.

Między wierszami to dwupoziomowy lokal położony przy dobrze znanych, szczecińskich Jasnych Błoniach. Na parterze mieści się księgarnia, w której możemy zamówić kawę i rozsiąść się z wybraną książką w jednym z foteli. Z miłości do jedzenia i chęci dzielenia się tym, co smaczne, zdrowe i wartościowe – na piętrze lokalu właścicielki stworzyły kawiarnię, w której serwowane są m.in. kawa, domowe ciasta, lody, soki i przekąski.

Wszystkie wypieki, desery czy lody są przygotowane z sercem, na miejscu z najlepszych składników, bez żadnych sztucznych ulepszaczy. Właścicielki chciały tym samym, żeby sprzedawane w kawiarni produkty były „jak w domu” np. lody na pełnym mleku, śmietance, które przypominają w smaku te z dzieciństwa. A to wszystko, żeby goście „Wierszy” mogli w przyjemnej atmosferze napić się znakomitej kawy, zjeść pyszne, świeże ciasto lub przegryźć coś pożywnego. W dodatku w niepowtarzalnym klimacie, który gwarantuje malowniczość miejsca. Z okien rozpościera się widok na park, objawiający swoje uroki o każdej porze roku.

„Codziennie dokładamy wszelkich starań, abyście czuli się u nas wyjątkowo, pooddychali serdeczną atmosferą…”

Miejsce absolutnie obowiązkowe podczas wizyty przy Jasnych Błoniach! Polecamy!

Między wierszami kawiarnia – księgarnia

Adres:
ul. Moniuszki 6
71-430 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Nd: 10:00-21:00

Oferta:
Desery
Domowe ciasta
Lody
Aromatyczna kawa Qualia
Herbaty i inne gorące napoje
Dania wytrawne
Księgarnia

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!