Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Mistral w Świnoujściu


W ten piątek prezentujemy naszego kolejnego wspaniałego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Przenosimy się na północno-zachodni kraniec Polski, a dokładnie do uzdrowiskowego miasta Świnoujście. Tam przy promenadzie znajduje się niewielka, lecz urokliwa Mistral – Restauracja.

Jak możemy przeczytać w jednej z opinii: „restauracja Mistral wzięła sobie za punkt honoru kultywowanie kuchni łączącej tradycję i innowację. Trzeba przyznać, że tutejszym kucharzom znakomicie udaje się je łączyć.”

Oferta Mistrala jest szeroka, urozmaicona i sezonowa, a sam lokal bazuje na świeżych produktach najwyższej jakości. Na miejscu można zjeść zarówno pyszny lunch, obfity obiad z deserem i kawą, a także miło spędzić czas podczas wybornej kolacji. Jak przystało na nadmorską restaurację – w menu znajdziemy dania rybne takie jak filet z halibuta, miętusa królewskiego czy karmazyna oraz np. polędwicę z dorsza. W karcie znajduje się również bogaty wybór dań mięsnych i azjatyckich. Właściciele zadbali także o najmłodszych, dla których stworzono menu dziecięce i przygotowano umilacze w postaci kredek i kolorowanek. Oprócz świeżo palonej, aromatycznej kawy, do posiłków możecie zamówić wino z regionalnej winnicy Winnica Turnau. Karta win została skomponowana tak, by uwydatnić smak przygotowanych potraw.

Wnętrze Mistrala to nadmorska atmosfera zamknięta w błękicie, granacie i bieli. Do lokalu przylega całoroczny ogródek, w którym można zjeść bez względu na pogodę.

Obowiązkowy punkt na mapie Świnoujścia i gwarancja przyjemnie spędzonego czasu!

Zapraszamy do osobistego przetestowania!

Restauracja Mistral

Adres:
ul. Uzdrowiskowa 14/204
72-600 Świnoujście

Godziny otwarcia:
Pn-Nd: 12:00-22:00

Oferta:
Sezonowe menu
Aromatyczna Kawa Qualia
Kuchnia włoska
Wina z winnicy Turnau
Dania rybne
Dania mięsne
Desery

Uwagi:
Ogródek
Kolorowanki dla dzieci

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!