Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – MoZaIKa w Szczecinie


Jak co piątek prezentujemy kolejnego wspaniałego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Wchodząc do MoZaIKi w pierwszej kolejności powita Was aromat świeżo mielonej kawy, z ziaren wybieranych z dużym zaangażowaniem i świadomością przez właścicielki pod czujnym okiem zespołu Qualii. Kawa przygotowywana jest przez Julkę i Natalię, utalentowane baristki, na maszynie kolbowej najwyższej klasy, która jest dumą lokalu albo w ekspresie przelewowym i podawana w ręcznie robionych czarkach i kubkach Tośki z pracowni ceramicznej @toska_ceramica mieszczącej się na piętrze.

Potem z pewnością dotrze do Was zapach wypiekanych na miejscu ciast i tart Ani i Marty @meraki_szczecin, które codziennie świeże i pachnące (zarówno wypieki jak i same mistrzynie) wyłaniają się zza różowej kotary oddzielającej lokal od pracowni kulinarnej.

Jak już ochłoniecie to spokojnie możecie zabrać MoZaIKo’we specjały ze sobą na wynos albo zasiąść w przytulnym wnętrzu i atmosferze, w otoczeniu autorskiej biżuterii i betonowych dekoracji dla domu tworzonych przez Monikę z @sameplusy i zanurzyć w klimacie tego miejsca.

MoZaiKa to zarówno kawiarnia, concept store jak i miejsce kreatywnych warsztatów, powstała z chęci dzielenia się przyjemnością przebywania z ludźmi. Każdy element jej wyposażenia i działania naznaczony jest dotykiem i uważnością właścicielek. To miejsce do którego się wraca… po ciastko, kawę, kubek, pierścionek, gruszkę i … dobry nastrój.

MoZaIKa

Adres:
ul. Śląska 43/U1 (wejście od ul. Jagiellońskiej)
70-431 Szczecin

Godziny otwarcia:
Wt-So: 08:00-20:00
Nd: 09:00-19:00

Oferta:
Kawa z ziaren speciality
Aromatyczne herbaty i napary
Tarty słodkie i wytrawne
Ciasta
Concept store z ceramiką, autorską biżuterią, sztuką i elementami wyposażenia wnętrz

Uwagi:
Przyjazna zwierzętom i wszystkim otwartym ludziom

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!