Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Ogrody Śródmieście w Szczecinie


W ten piątek prezentujemy kolejnego wspaniałego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Ogrody Śródmieście (bo o nich dzisiaj mowa) to także gospodarz naszego najbliższego kawowego wydarzenia. 27 maja koniecznie zajrzyjcie na tyły zabytkowej willi przy Wielkopolskiej 19 w Szczecinie. Startujemy o 12:00!

Ogrody Śródmieście to stosunkowo nowa lokalizacja na mapie Szczecina. Miejsce spotkań, które łączy kulturę, sztukę, gastronomię i rozrywkę. 2 tys. m2 ogrodu z bujną zielenią oraz dużym barem i dobrą kuchnią. Wspomniany, elegancki bar ma powierzchnię 75 m2 i prawdopodobnie jest to największy bar outdoorowy w Polsce. Zbudowany jest z wyselekcjonowanego drewna skandynawskiego, zgodnie z tradycyjną sztuką ciesielską. Bar podzielony został na trzy części: koktajlową, winiarską i browarniczą. O trunki dba ekipa znanego koktajlbaru 17 Schodow Cocktail Bar

Na miejscu prężnie działa również zaplecze gastronomiczne – można zamówić tutaj zarówno pizzę, sushi, naleśniki (także wytrawne), makarony, dania azjatyckie oraz wiele więcej! Ponadto na terenie Ogrodów znajduje się kameralna i lubiana księgarnia FiKa.

Ogrody Śródmieście to przestrzeń koncertowa, taneczna, sportowa, artystyczna, warsztatowa, ale również miejsce relaksu dla całej rodziny. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Gorąco zachęcamy do odwiedzin! Szczególnie w sobotę 27 maja!

Ogrody Śródmieście

Adres:
Wielkopolska 19
70-451 Szczecin

Oferta:
Aromatyczna kawa Qualia
Drinki
Zaplecze gastronomiczne
Koncerty
Wydarzenia artystyczne

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!