Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – RAZEM place for us w Szczecinie


Prezentujemy w naszym piątkowym cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia” kolejnego wspaniałego partnera – nowo otwarte bistro RAZEM place for us. Miejsce, w którym kochają gotować i karmić ludzi. Mówią o sobie: „przystań dla poszukujących niepospolitych smaków”.

Restauracja została założona przez trzy super kobiety: Magdę, Ulę i Asię. Ideą lokalu jest dostarczanie codziennej porcji dobrego jedzenia i świetnej kawy. Większość potraw powstaje od podstaw na miejscu w ich kuchni: makarony, pesto, pasty, marynaty, syropy, pieczone ciasta, a także nawet autorskie mieszanki ziół i naparów. Oferta jest urozmaicona – do lokalu można wpaść na śniadanie, lunch, obiad oraz kawę i deser. W menu znajdziecie na przykład zupy, azjatyckie potrawy i różnego rodzaju dania mięsne czy makarony.

Wnętrze bistro, wykończone w industrialnym stylu, jest bardzo przyjemne. Z uwagi na duże przeszklenia, do środka wpada piękne, naturalne światło. W połączeniu z betonowymi ścianami, dużą ilością drewna i zieleni, tworzy w restauracji wyjątkowy klimat. Wiosną na zewnątrz pojawi się ogródek.

Serdecznie polecamy tę restaurację! Warto tam wpaść, szczególnie teraz podczas debiutu na festiwalu Restaurant Week Polska.

Gorąco polecamy! Miejsce, które trzeba odwiedzić!

Restauracja RAZEM place for us

Adres:
ul. Jerzego Janosika 17
71-424 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Pt:: 09:00-18:00
Sb: 10:00-16:00
Nd: Zamknięte

Oferta:
Śniadania
Lunche
Desery
Codziennie inny lunch
Kuchnia polska i koreańska
Autorskie menu
Aromatyczna kawa Qualia

Uwagi:
Ogródek

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!