Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Restauracja Wenecja Restaurant & Pizza


Z racji piątkowego cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”, przedstawiamy naszego kolejnego wspaniałego partnera, któremu dostarczamy świeżo paloną i aromatyczną kawę. Dzisiaj gościmy w Gryfinie w Wenecja Restaurant & Pizza.

Jest to miejsce z wieloletnią tradycją! Wenecja funkcjonuje już od 1998 roku, a zdobyte doświadczenie w branży gastronomicznej pomaga celniej trafić w gusta gości.

W bogatym menu znajdują się potrawy głównie włoskie, takie jak pizze, różnego rodzaju makarony, dania mięsne, ryby i owoce morza. Wenecja zachęca do odwiedzin całą rodziną, ponieważ w ofercie lokalu są również dania dla dzieci. Muzyka, wino z Winnice Kojder, pyszne jedzenie oraz idealnie zaparzona kawa sprzyjają spotkaniom w gronie najbliższych.

Restauracja, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Przy okazji wizyty w Gryfinie obecność obowiązkowa! Polecamy serdecznie!

Wenecja Restaurant & Pizza

Adres:
ul. Krasińskiego 82u/1
74-101 Gryfino

Godziny otwarcia:
Pn-Czw: 14:00-22:00
Pt: 14:00-22:30
Sb: 13:00-22:30
Nd: 13:00-22:00

Oferta:
Kuchnia włoska
Owoce morza
Pizza
Makarony
Dania mięsne
Ryby
Wina z winnicy Kojdera
Aromatyczne kawy
Drinki i koktajle

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!