Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Restauracja Chałupa


W dzisiejszy piątek przedstawiamy kolejnego, wspaniałego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Przy Południowej 9 w Szczecinie znajduje się przytulny lokal w sielskim stylu – Restauracja Chałupa.

To wyjątkowe miejsce na mapie Szczecina, które łączy wyśmienitą, polską kuchnię z elegancją w rustykalnym wydaniu. W menu Chałupy znajdziecie szeroki wybór dań i deserów – każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Na miejscu zjecie różnego rodzaju mięsa typu steki, jagnięcinę, szarpaną wołowinę, tatar czy kacze udka. Jak przystało na polską kuchnię – pyszne pierogi też się znajdą.

W Chałupie znajduje się duża sala bankietowa (jest w stanie pomieścić 120 osób), w której można zorganizować różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe takie jak wesela, chrzciny, komunie oraz wszelkie inne uroczystości rodzinne i nie tylko. Sala bankietowa restauracji otoczona jest pięknym ogrodem do wyłącznej dyspozycji gości. W ogrodzie znajdują się dwie białe altany, umożliwiające organizację ceremonii zaślubin w plenerze.

Chałupa oferuje jakość topowych restauracji – menu komponowane jest indywidualnie z każdą Parą Młodą, a nad jakością serwowanych dań i produktów czuwa sam Szef Kuchni – Wojciech Kudla. Jeśli chodzi o klimatyczny wystrój wnętrza sali bankietowej oraz dekoracje kwiatowe – jest to ręczna robota Pani Gosi.

Restaurację Chałupa możemy gorąco polecić do organizacji niepowtarzalnych imprez, a także oczywiście do odwiedzenia w tygodniu.

Restauracja Chałupa

Adres:
ul.Południowa 9
71-001 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 11:00 – 22:00
Sb: 11:00-23:00
Nd: 12:00 – 21:00

Oferta:
Wyśmienita kuchnia polska
Aromatyczna kawa Qualia
Imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, chrzciny i inne

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!