Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – restauracja Forno Nero – Cucina Italiana w Szczecinie


Dzisiaj z racji piątkowego cyklu, przedstawiamy naszego kolejnego wspaniałego partnera, któremu dostarczamy ciemno paloną, aromatyczną i włoską kawę.

W samym sercu miasta, w nowoczesnym biurowcu Posejdon znajduje się prawdziwie włoska restauracja Forno Nero – Cucina Italiana. Nazwa pochodzi od wielkiego czarnego pieca słynnej marki PizzaMaster. To w nim pizzaiolo wypiekają tradycyjną, neapolitańską pizzę. Forno Nero to jeden z nielicznych lokali w Szczecinie, w którym można skosztować pizzy, wypiekanej w zaledwie 90 sekund.

W bogatym menu znajdują się zarówno potrawy typowo włoskie jak i te tworzone wg autorskich przepisów szefa kuchni. Wszystkie receptury bazują na oryginalnych składnikach sprowadzanych z różnych zakątków Italii. Właściciele Forno Nero dokładają wszelkich starań by goście czuli się w restauracji niczym w tawernie w Neapolu. Muzyka, wino, aromatyczna kawa i pyszne jedzenie sprzyjać mają spotkaniom towarzyskim. W dodatku można przyjść tutaj całą rodziną, ponieważ w ofercie lokalu znajdzie się również coś dla najmłodszych.

Dania rodem ze słonecznej Italii, wyjątkowe wnętrza i klimat, który uzależnia, dlatego gorąco polecamy to miejsce!

Restauracja Forno Nero – Cucina Italiana

Adres:
Plac Brama Portowa 1
70-225 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Czw: 12:00-23:00
Pt-Sb: 12:00-01:00
Nd: 12:00-22:00

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!