Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Restauracja Messa w Kamieniu Pomorskim


W piątkowym cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”, w którym prezentujemy naszych wspaniałych partnerów, dzisiaj odwiedzamy bardzo urokliwe miejsce w Kamieniu Pomorskim. Nad samą mariną, w odległości kilku metrów od jachtów znajduje się restauracja Messa-Pub&Restaurant.

Lokal otwarty jest już od 11:00, przez co z rana pełni funkcję kawiarni, w której serwuje się aromatyczną kawę oraz świeże wypieki. Natomiast od południa Messa zamienia się w restaurację z daniami obiadowymi – specjalność zakładu to ryby oraz burgery. Dla najmłodszych również znajdzie się coś do przegryzienia. Wieczorami Messa staje się pubem i miejscem spotkań, nielicznym w całym Kamieniu Pomorskim.

Na miejscu można zakupić kawę z lokalnej palarni (naszej oczywiście) w paczkach, więc jeśli komuś posmakuje kawka na młynku – mógłby pić ją również w domu.

Wspaniała atmosfera, pyszne jedzonko w urokliwych okolicznościach i przesympatyczni właściciele tak można podsumować Messę. Serdecznie polecamy to miejsce!

Messa Pub&Restaurant

Adres:
Al. Mistrzów Żeglarstwa 2
72-400 Kamień Pomorski

Godziny otwarcia:
Pn-Nd: 11:00-22:00

Oferta:
Wyśmienita kuchnia
Obiady
Desery
Aromatyczna kawa
Piękne widoki
Drinki alkoholowe i bezalkoholowe

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!