Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Restauracja Octopus Restaurant


Jak co piątek przedstawiamy naszego kolejnego wspaniałego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Dzisiaj siedzimy sobie w przytulnym miejscu – Octopus Restaurant, nieopodal molo w Międzyzdrojach i w niedalekiej odległości od plaży.

Nazwa restauracji nie jest przypadkowa, ponieważ w Octopusie zjemy dania z kuchni śródziemnomorskiej, czyli wszelkie owoce morza i ryby, ale także pizze, zupy, sałatki i makarony. W menu pojawiają się opcje sezonowe. Restauracja przewidziała także dania dla najmłodszych gości. Oprócz kolorowych drinków i wystawnych alkoholi, w tym miejscu napijecie się świeżo palonej i aromatycznej kawy z lokalnej palarni – naszej oczywiście. Na uznanie zasługuje również miła obsługa, dzięki której w lokalu panuje przyjazna atmosfera.

W Octopusie można także zorganizować przyjęcia okolicznościowe takie jak wesela, chrzciny oraz inne uroczystości rodzinne i nie tylko.

Obowiązkowe miejsce podczas wizyty w Międzyzdrojach! Polecamy!

Restauracja Octopus Restaurant

Adres:
ul. Bohaterów Warszawy 16D
72-500 Międzyzdroje

Oferta:
Wyśmienita pizza
Dania z ryb i owoców morza
Makarony, sałatki, zupy, desery
Aromatyczna kawa Qualia
Koktajle, drinki i alkohol

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!