Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Restauracja ORRO


W kolejny piątek przedstawiamy nowego, wspaniałego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. W sercu przepięknego Lasu Arkońskiego znajduje się Restauracja ORRO.

W nawiązaniu do nazwy („oro” po włosku oznacza złoto), we wnętrzu lokalu dominuje złoto, a w połączeniu z czernią, zielenią i drewnem tworzą elegancki, nowoczesny styl. Wizytówką lokalu jest również okazały bar z drewnianym blatem, przy którym można usiąść, napić się drinka, ale także zjeść obiad.

ORRO serwuje lekkie dania pochodzące z kuchni śródziemnomorskiej. Dominują głównie włoskie i hiszpańskie smaki. W menu znajdziecie zatem ryby i owoce morza, różnego rodzaju mięsa i makarony, pizze, sałatki itp. Do wyboru są również opcje wegetariańskie oraz dania dla dzieci. Nie musimy wspominać o fantastycznych deserach i świeżo palonej, aromatycznej kawie z naszej palarni.

ORRO poprzez swoje położenie jest bardzo dobrym punktem wypadowym dla wszystkich odwiedzających Las Arkoński. W lokalu panuje przyjemna atmosfera, a sympatyczna obsługa stara się, aby każdy czuł się dobrze przez całą wizytę. Warto podkreślić, że w tej restauracji zwierzęta, szczególnie pieski są mile widziane.

Nie pozostaje nam nic innego jak gorąco polecić to połączenie elegancji, natury i pysznej kuchni!

Restauracja ORRO

Adres:
Arkońska 28
71-470 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn: 12:00-22:00
Wt-Czw: 11:00-22:00
Pt: 12:00-00:00
Sb: 11:00-00:00
Nd: 11:00-22:00

Oferta:
Kuchnia śródziemnomorska
Kuchnia włoska
Kuchnia hiszpańska
Desery
Koktajle i drinki
Aromatyczna kawa Qualia
Dania dla dzieci

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!