Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Restauracja Radecki w Szczecinie


Kolejny piątek i kolejny wspaniały partner w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Przed Państwem Restauracja Radecki!

Rodzinna restauracja, w której już drugie pokolenie pisze swoją historię. Firmę założył Zbigniew Radecki w 2006 roku z 25-letnim doświadczeniem pracy w gastronomii w Polsce i Niemczech (m.in. w restauracji Roma na Rugii). Praktykę zdobywał pod okiem uzdolnionych kucharzy takich jak np. Salvatore La Ferrera z Włoch. W późniejszych latach otworzył wiele restauracji i stworzył zespół współpracowników, do których dołączył sam Mistrz Świata Cukierników – Janusz Profus. Wykorzystując duże doświadczenie międzynarodowe zespół Zbigniewa zdobył wiele laurów, w tym: dotarcie do Mistrzostw Kucharzy w Nantes, Mistrzostwo Polski Kelnerów, Rekord Guinnessa w budowie domu z piernika i tytuł jednej z najlepszych restauracji w Polsce wg miesięcznika Sukces, Elle i Wprost.

Z powyższych względów oferta restauracji Radecki jest międzynarodowa z przewagą smaków włoskich i polskich. Legendarne danie to zupa Leśnego Dziadka, a jej sprzedanych porcji sami właściciele nie są w stanie zliczyć. W karcie menu co jakiś czas jednak pojawia się coś nowego. Radecki bazuje na świeżych i sprawdzonych produktach najwyższej jakości, a dwa razy w tygodniu do restauracji przyjeżdżają produkty certyfikowane Kat. 48 (co oznacza, że są dostarczone w ciągu 48h od złowienia, z morzą śródziemnego i północnego). Na miejscu można zjeść polędwicę Kobe, Charolais, la Marocha, Angus Beef, ryby takie jak Barwena, Papugoryba Dwubarwna, Red Snaper, Turboty itp. W restauracji można również spróbować naszej świeżo palonej i aromatycznej kawy, przygotowanej na styl włoski.

Restauracja Radecki to miejsce ludzi z pasją do gotowania i odkrywania nowych smaków! Serdecznie je polecamy!

Restauracja Radecki

Adres:
ul. Tkacka 12
70-556 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Sb: 12:00-00:00
Nd: 12:00-22:00

Oferta:
Dania mięsne
Dania wegetariańskie
Desery
Menu sezonowe
Świeże produkty najwyższej jakości
Kuchnia polska i włoska
Menu dla dzieci
Aromatyczna kawa Qualia

Uwagi:
Miejsca w lokalu i ogrodzie

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!