Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Restauracja Tajska w Szczecinie


W ramach piątkowego cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia” przedstawiamy naszego kolejnego wspaniałego partnera – restaurację Tajska. Przy Jagiellońskiej 11 w Szczecinie, bez paszportu, bagażu, biletu i długich godzin czekania można przenieść się do odległej i egzotycznej Tajlandii.

Właściciele tworząc to miejsce, pragnęli zabrać swoich gości w wyjątkową podróż. Nie tylko z udziałem zmysłów smaku i zapachu, ale też dzięki wystrojowi wnętrza lokalu. Założeniem restauracji było zapewnienie kulinarnej radości, pobudzenie masy egzotycznych wspomnień, a także zachęcenie do poznania odległej kultury i tradycji malowniczej Azji.

Każde serwowane w Tajskiej danie, wszystkie podawane w lokalu orzeźwiające napoje i autorskie koktajle, a także elementy wystroju opowiadają swoją historię. Mogą przenieść gości na jedną z rajskich plaż, gwarną ulicę Bangkoku lub do innego miejsca pełnego wspaniałych wrażeń. Do klientów należy decyzja, na co w danej chwili mają ochotę.

Każdy znajdzie coś dla siebie. My oczywiście zachęcamy do skosztowania naszej aromatycznej i świeżo palonej kawy. W menu są również dania z opcją wegańską. Restauracja ma także możliwość zamawiania posiłków z dowozem. W sezonie letnim przed lokalem pojawia się ogródek, który gromadzi wielu fanów tajskich smaków.

Jeśli jeszcze nie byliście, koniecznie odwiedźcie Tajską ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi i rodziną. Gorąco polecamy!

Tajska w Szczecinie

Adres:
ul. Jagiellońska 11
70-437 Szczecin

Godziny otwarcia:
Nd-Czw: 12:00-21:00
Pt-Sb: 12:00-23:00

Oferta:
Kuchnia tajska
Dania wegetariańskie
Dania wegańskie
Dania mięsne
Desery
Autorskie koktajle
Aromatyczna kawa Qualia

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!