Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Restauracje Sabat


Piątek, a więc można trochę wychillować… My do tego polecamy miejscówki u naszego kolejnego wspaniałego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Jesteśmy w trzech lokalizacjach – Restauracje Sabat.

Pierwszy lokal (czynny przez cały rok) znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej 70, czyli w samym centrum Pobierowa. Bogate menu restauracyjne zaspokaja gusta i apetyty przebywających tu turystów. Od rana w Sabacie serwowane są pyszne śniadania, a popołudniami syte obiady, które dogodzą nawet największym głodomorom.

Sabat Palm Beach to odnoga Sabatu, działa tylko w okresie letnim. Palm Beach to swoisty raj z palmami, leżakami i złocistym piaskiem. Serwowane są tu zarówno dania restauracyjne (mają pyszną pizzę!), a do picia wyborne drinki w najlepszym wydaniu. Znajduje się tu również „przechowalnia” dla dzieci, w której rodzice mogą zostawić swoją pociechę pod opieką wykwalifikowanej kadry. Wieczorami w lokalu organizowane są huczne koncerty ze znakomitymi kapelami.

Z kolei trzecią miejscówką jest Sabat Plaża Plaża, czyli Beach Bar – jak nazwa wskazuje, znajduje się na plaży i działa wyłącznie w okresie letnim. W menu znajdziecie zdrowe i pyszne śniadania oraz obiady, w większości wegańskie i wegetariańskie, lecz nie tylko. Niebanalne kolorowe drinki, muzyka klubowa na żywo i niepowtarzalny nadmorski klimat sprawiają, że to idealne miejsce na wakacyjny relaks.

Gorąco polecamy!

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!