Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Sportfit Squash & Fitness Szczecin


Mamy piątek, więc czas na prezentację kolejnego wspaniałego partnera Qualii. Dzisiaj nietypowo, ponieważ nie będzie to lokal gastronomiczny, a centrum sportowe Sportfit Squash & Fitness Szczecin.

Sportfit Ekko działa już ponad 10 lat i mieści się w świetnie skomunikowanym punkcie na prawym brzegu Szczecina. Do dyspozycji klubowiczów jest całkiem spora przestrzeń, ponieważ aż 2300 m2 i 2 piętra. Na jednym poziomie znajdują się korty do squasha, a na drugim siłownia (wyposażona w sprzęt cardio, urządzenia do ćwiczeń siłowych), sala do zajęć fitness, dedykowana sala do treningu funkcjonalnego i sala do zajęć rowerowych, szatnie oraz sauna fińską (sucha) ze strefą relaksu.

Niewątpliwym atutem klubu jest rozpoznawalna, doświadczona i wszechstronnie przygotowana kadra instruktorska. Część kadry pracuje w Sportficie od samego początku i jak przekonują właściciele – to dzięki niej zbudowano sukces klubu. W grafiku znajdziecie różnorodne zajęcia, w tym popularne i prozdrowotne np.: Zdrowy Kręgosłup, Pilates czy Jogę.

Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ zajęcia prowadzone są na różnych poziomach intensywności – zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Dla przykładu, odbywają się również ćwiczenia dla osób 55+.

Klubowicze w recepcji codziennie mogą skosztować naszej aromatycznej, świeżo palonej kawy z ekspresu lub gorącej, gęstej czekolady. Świetna atmosfera i jakość zajęć oraz urządzeń pozwala nam w pełni polecić Wam to miejsce!

Sportfit Squash & Fitness Szczecin

Adres:
ul. Struga 15
70-777 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 06:30-22:00
Sb-Nd: 09:00-22:00

Oferta:
Siłownia
Strefa relaksu
Zajęcia grupowe
Zajęcia indywidualne
Sucha sauna
Korty do squasha
Aromatyczna kawa Qualia

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!