Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Święto Kawy w Tietoevry Poland


Dzisiaj w cyklu – miejsce, w którym można było napić się kawy Qualia. Dokładnie 29 września z okazji Święta Kawy na specjalne zamówienie pojawiliśmy się w firmie z branży zaawansowanych systemów informatycznych Tietoevry Poland.

Naszych dwóch doświadczonych baristów przez kilka godzin parzyło kawki dla załogi ze szczecińskiego oddziału Tieto. W programie była również prezentacja z alternatywnych metod parzenia kawy. Zostały omówione między innymi podstawowe gatunki kawy, ich charakterystyka, stopnie palenia oraz dobór grubości mielenia. Michał serwował kawki z drippera V60, chemexa, aeropressu, frenchessu i syfonu. Uczestnicy mieli możliwość spróbowania każdej zaparzonej kawy oraz jej oceny sensorycznej.

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości perfekcyjnym espresso, oczarować wyśmienitym cappuccino albo kawą zaparzoną metodą alternatywną– napisz do nas na info@qualiacaffe.com

Organizujemy cateringi, szkolenia i pokazy dla firm oraz osób prywatnych.

Qualia Caffe

Adres:
ul. Struga 15
70-777 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9:00-17:00

Oferta:
Cateringi kawowe
Rzemieślnicza kawa
Aromatyczne herbaty
Ekspresy i sprzęt kawowy
Szkolenia

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!