Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Symfonia Cafe Club


Mamy piątek, a więc prezentujemy naszego kolejnego wspaniałego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Znajdujemy się dzisiaj w samym sercu Szczecina przy ul. Kopernika 1, a dokładniej w Symfonia Cafe Club.

W menu kawiarni znajdziecie pyszne rzeczy do wrzucenia na ząb na szybko w biegu, ale i takie, które pozwolą zaspokoić większy głód. Specjalność zakładu to świeże wypieki – bułki, ciabatty, bagietki czy kanapki (również w wersji fit), a także obłędne desery, ciasta i torty. Oprócz oczywiście aromatycznej kawy z naszej palarni, wina z lokalnej winnicy Zodiak, na miejscu trzeba koniecznie spróbować autorskiej clubowej sangrii!

Nazwa Symfonia zobowiązuje, dlatego w lokalu często organizowane są koncerty z muzyką na żywo. 🎷🎸🎻 Przestronne i eleganckie wnętrze kawiarni, bardzo wygodne fotele przy dużych oknach z widokiem na centrum miasta oraz miła, uśmiechnięta obsługa sprawiają, że chce się tam spędzać długie godziny.

Gorąco polecamy to miejsce!

Symfonia Cafe Club

Adres:
ul. Kopernika 1
70-241 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 08:30-21:00
Sb: 09:00-21:00
Nd: 10:00-20:00

Oferta:
Aromatyczna kawa Qualia
Wina z winnicy Zodiak
Autorska Sangria
Autorskie wypieki
Śniadania
Lunche
Desery, torty i ciasta
Koncerty

Uwagi:
Ogródek

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!