Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Szyszka Restaurant&Cafe Szczecin


Po co powstał ten cykl? Bo pytacie gdzie możecie napić się naszej kawy i dlatego że lubimy się chwalić naszymi produktami i naszymi partnerami. Dostarczamy kawę, sprzęt i szkolenia, ale to nasi partnerzy sprawiają, że w ich lokalach dzieje się magia 🙂

W kolejnej odsłonie piątkowego cyklu “Gdzie napijesz się kawy Qualia” przedstawiamy naszego partnera Szyszka Restaurant&Cafe. Lokal to połączenie restauracji i kawiarni, więc na miejscu można zjeść wytrawnie oraz na słodko. Dania wyglądają i smakują wyśmienicie.

Specjalnością lokalu są gorące, chrupiące gofry, z którymi najlepiej komponuje się oczywiście aromatyczna kawa w wersji na ciepło lub na zimno.

Lokal mieści się w sercu lasu Arkońskiego – nieopodal jednej z atrakcji Szczecina – kąpieliska Arkonka. Warto tutaj wpaść na obiad lub przekąskę w trakcie, po lub przed wodnym szaleństwem. Do dyspozycji gości są dwa drewniane tarasy, na których można podziwiać piękno lasu i otoczenie natury.

Szyszka zajmuje się również organizacją imprez okolicznościowych takich jak: chrzciny, komunie, urodziny oraz przyjęcia weselne.

Gorąco zachęcamy do odwiedzin!

Szyszka Restaurant&Cafe

Adres:
ul. Arkońska 30, 71-256 Szczecin
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 11:00-20:00
Sobota-Niedziela: 10:00-20:00

Oferta:
Przystawki
Zupy
Dania: mączne, z owoców morza, z ryb, z wołowiny, z wieprzowiny, z drobiu
Desery: domowe ciasta i gofry
Aromatyczna kawa Qualia
Uwagi:
Lokal w lesie Arkońskim niedaleko kąpieliska Arkonka. Możliwość organizacji imprez okolicznościowych.

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!