Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – The Kitchen Meet & Eat


Jak co piątek przedstawiamy naszego kolejnego wspaniałego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Dzisiaj siedzimy sobie w przytulnym miejscu ze wspaniałym widokiem na lewy brzeg Odry – w restauracji The Kitchen Meet & Eat

„The Kitchen Meet & Eat – jak to w kuchni: spotykamy się na wspólne posiłki, rozmawiamy, pichcimy, śmiejemy się – kuchnia to serce domu. Uwielbiamy zadowolonych gości, uwielbiamy jak pysznie klepią się po brzuchach z najedzenia z anielskim rozmarzeniem na ustach, jak mówią, że wrócą i wracają. Uwielbiamy na koniec dnia, jak po ciężkiej pracy załoga ma uśmiech na twarzy. To wszystko motywuje do dalszego działania, do szukania nowych smaków i doskonalenia obecnych.”

A sama restauracja to przede wszystkim ryby i owoce morza w rożnej postaci. Restauracja istnieje już kilka lat i serwuje śródziemnomorskie smaki. The Kitchen to idealne miejsce na chwilę wytchnienia przy smakowitej, aromatycznej kawie w połączeniu z pysznym, świeżym ciastem.

Lokal oferuje również możliwość zamawiania jedzenia z dostawą do domu!

Piękne położenie połączone z niepowtarzalną atmosferą i smaczną kuchnią. Mają to wszystko‼️ Gorąco polecamy to miejsce!

The Kitchen Meet & Eat

Adres:
Bulwar Piastowski 3
70-662 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Sb: 12:00 – 21:00
Nd: 12:00 – 20:30

Oferta:
Menu oparte na rybach i owocach morza
Wspaniały widok
Menu sezonowe
Aromatyczna kawa Qualia
Miejsca wewnątrz i w ogródku
Desery i ciasta
Drinki alkoholowe i bezalkoholowe

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!