Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Vito i Bella House


Piątek! Czas na zaprezentowanie naszego kolejnego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. Dzisiaj odwiedzamy innowacyjny obiekt podzielony na kilka stref rozrywki, w których na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji!

Vito i Bella House to miejsce dla prawdziwych miłośników przygód, wspinaczki i dobrej zabawy. Znani YouTuberzy, Vito i Bella zapraszają na niezapomnianą podróż po swoim świecie. Na dzieci czeka strefa gamera, dzika dżungla z torem przeszkód i jaskinią, obserwatorium, kino, laboratorium do eksperymentów, planszówki, konstrukcje z klocków (nawet na ścianach), tajne bazy, puzzle i kolorowanki.

Dla gości, głównie rodziców czekających na swoje pociechy, Vito i Bella oferują świeżo paloną, aromatyczną kawę z naszej palarni. W menu można znaleźć pyszne wypieki lokalnych dostawców takich jak CudaCelestyny oraz SernikoweLove. Alternatywą dla wypieków są naturalne lody w wielu ciekawych smakach, a także znakomite sezonowe desery. W upalne dni można podelektować się orzeźwiającą lemoniadą, mrożoną kawą lub zimnym milkshakiem. Wygodne kanapy i przytulne dodatki umilą pobyt wszystkim poszukującym odrobiny relaksu. Dla komfortu rodziców są krzesełka do karmienia, a toalety zostały wyposażone w przewijaki, nocniki i podesty. Dla małych i dużych fanów znajdzie się również oficjalny sklep Vito Shop i Bella Style z oryginalnymi gadżetami i nowościami.

Gorąco polecamy to miejsce dla całej rodziny! Jest to jedyna taka przestrzeń w regionie!

Vito i Bella House w Szczecinie

Adres:
ul. Boh. Getta Warszawskiego 24
70-302, Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Nd: 11:00-19:00

Oferta:
Aromatyczna kawa
Ciasta lokalnych producentów
Naturalne lody
Sezonowe desery
Lemoniady

Uwagi:
Kilka stref rozrywki
Lokal dla dzieci i przyjazny dzieciom
Udogodnienia: krzesełka do karmienia, przewijaki, nocniki i podesty

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!