Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Xcomp


Dzisiaj w piątkowym cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia” dosyć nietypowo, ponieważ nie będzie kawiarni, restauracji ani hotelu. Chcielibyśmy przedstawić naszego kolejnego wspaniałego partnera tym razem biurowego – integratora IT Xcomp

Xcomp już od ponad 20 lat projektuje, wdraża, integruje i szkoli, dostarczając rozwiązania oraz know-how, którego inne firmy dopiero się uczą. Dewizą Xcomp jest oferowanie kompleksowej obsługi IT, sprzętu oraz oprogramowania najwyższej klasy. Firma ta współpracuje zarówno z podmiotami prywatnymi, jak i instytucjami państwowymi. Ich działalność skupia się na czterech głównych dziedzinach IT: dostawie sprzętu i oprogramowania, zabezpieczeniu danych, serwisie oraz outsourcingu usług informatycznych.

Xcomp jest certyfikowanym partnerem największych światowych producentów sprzętu i oprogramowania m.in. takich jak: Microsoft, Hewlett-Packard, ARUBA networks, FORTINET, DELL Technologies, VMware, Huawei czy IBM. Ponadto firma posiada certyfikaty Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg normy ISO/IEC 27001.

„W Xcomp zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo ma nieocenioną wartość. Z chęcią doradzimy, jakie rozwiązania technologiczne i usługowe warto wybrać, aby jak najskuteczniej podnieść poziom bezpieczeństwa IT i nie tylko. W naszej firmie postawiliśmy na świeżo paloną kawę z palarni Qualia Caffe. To ona towarzyszy nam podczas przerw, dodając energii i smaku naszym chwilom w pracy.”

Gorąco polecamy!

Jeżeli chcesz, aby w Twoim biurze lub firmie pojawiła się nasza aromatyczna kawa z palarni Qualia Caffe – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!