Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – Restauracja Emilio w Szczecinie


Piątek, a więc czas przedstawić nowego, wspaniałego partnera w cyklu. Restauracja Emilio Szczecin to kolejne miejsce na naszym kawowym szlaku, do którego dostarczamy aromatyczną, włoską kawę.

Z pewnością nie ma w Szczecinie fana włoskiej kuchni, który choć raz nie odwiedził rodzinnej restauracji Emilio przy Alei Fontann. Tak jak na miejsce serwujące potrawy ze słonecznej Italii przystało, właściciele podkreślają, że lokal to ich drugi dom.

Restauracja szczyci się przysmakami przygotowywanymi z produktów sprowadzanych bezpośrednio z Włoch, wśród których szczególnie polecane są robione na miejscu ravioli ale i pasty, owoce morza, dania mięsne czy desery.

Kameralne i przyjemnie urządzone miejsce, w którym jakość włoskich przypraw, oliwy, chleba, wina, kawy oraz radość i zadowolenie gości jest główną pasją gospodarzy. Przekraczając progi tego włoskiego domu, czeka na Was prawdziwa kulinarna podróż i niebywałe doznania smakowe.

Restauracja Emilio

Adres:
Aleja Papieża Jana Pawła II 43/U2
70-415 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Czw: 13:00-22:00
Pt-Sb: 13:00-23:00
Nd: 13:00-20:00

Oferta:
Włoska kuchnia
Produkty z Włoch
Aromatyczna kawa
Sałaty, zupy, makarony, ryby i dania mięsne
Desery
Menu stałe i sezonowe

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!