Limitowana Edycja Znaki Zodiaku 2023


Niczym Feniks z popiołów, tak nasza Limitowana Edycja Znaki Zodiaku odradza się i po roku przerwy powraca na nasze półki. Dla każdego znaku przygotowaliśmy wyjątkową kolekcję składającą się z kawy, herbaty oraz zestawu (kawa + herbata w ozdobnym pudełku). Produkty są odzwierciedleniem cech danego znaku zodiaku i doskonałym pomysłem na urodzinowy prezent.

Wszystkie kawy z serii Znaki Zodiaku tworzone i wypalane są przez naszego Head Roastera a jednocześnie Mistrza Polski Roasting 2020 oraz Wicemistrza Polski Roasting 2022 – Pawła Drzażdżewskiego. (W roku 2021 nie było Mistrzostw Polski ze względu na pandemię).

Herbaty wybierane są wspólnie, chociaż ostatnie słowo ma zawsze osoba urodzona w okresie panowania danego znaku zodiaku.

 

Zaczynamy od Aquariusa, czyli Wodnika. Kawa dla tego znaku zodiaku to klasyczna, mało kwaśna propozycja z goździkowym twistem w profilu sensorycznym. Poza goździkami można wyczuć gorzką czekoladę oraz orzechy laskowe, dobrze komponuje się z mlekiem.

 

Herbaciany odpowiednik Wodnika to owocowa mieszanka, która po zaparzeniu smakuje i pachnie jak grzane wino. Polecamy z dodatkiem miodu lub brązowego cukru.

 

Spróbuj zestawu Wodnik i bądź gotowy na kolejne Znaki Zodiaku Qualia z limitowanej edycji 2023.