Cykl spotkań „Gdzie napijesz się naszej kawy” – PRIMA BEER & Restaurant w Międzyzdrojach


Kolejny piątek i świetna okazja, żeby zaprezentować następnego wspaniałego partnera w cyklu „Gdzie napijesz się kawy Qualia”. W części kompleksu apartamentowego Aquamarina PRIMA w Międzyzdrojach znajdziecie lokal PRIMA BEER & Restaurant

Ta wyjątkowa restauracja połączona z browarem rzemieślniczym mieści się przy ul. Bohaterów Warszawy, która stanowi przedłużenie Alei Gwiazd (czyli nadmorskiej promenady). Jak piszą o sobie PRIMA BEER jest to „miejsce stworzone z gościnności właścicieli”, co potwierdzają liczne opinie klientów o wspaniałej obsłudze i profesjonalizmie. Na pochwały zasługują również lokalnie warzone piwa: Pils, Pszeniczne, Bursztynowe oraz Ciemne. Dodatkową atrakcją w restauracji są widoczne dla wszystkich gości: dwunaczyniowa warzelnia (dla znawców tematu – o wybiciu 10 hektolitrów) oraz tuż obok 3 zbiorniki fermentacyjno-leżakowe.

Menu to połączenie najlepszych dań takich jak golonki i żeberka, burgery, pizze, ryby w różnych postaciach oraz wiele innych, dla których piwo jest wspaniałym uzupełnieniem. Oczywiście jest tam również aromatyczna i świeżo palona kawa z naszej palarni.

Wnętrze lokalu jest nowoczesne, jasne i przyjemne, utrzymane w loftowym klimacie – zachęca do odpoczynku i pozostania na dłużej.

Miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić! Serdecznie polecamy!

PRIMA BEER & Restaurant w Międzyzdrojach

Adres:
Bohaterów Warszawy 16a
72-500 Międzyzdroje

Godziny otwarcia:
Nd-Czw: 14:00-21:00
Pt-Sb: 14:00-22:00

Oferta:
Piwa warzone na miejscu w browarze
Dania rybne
Dania mięsne
Naturalne lody
Lunche
Desery
Aromatyczna kawa Qualia

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz otworzyć restaurację, kawiarnię, lodziarnię albo hotel i zależy Ci na jakości – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!