Qualia Caffe – otwieramy punkt w mieście! / Międzynarodowy Dzień Kawy i Muzyki


1 października to data, którą powinni wpisać do kalendarza wszyscy kawosze i melomani! Właśnie tego dnia obchodzimy zarówno Międzynarodowy Dzień Kawy, jak i Międzynarodowy Dzień Muzyki!
Szczecińska palarnia kawy Qualia Caffe po latach Waszych zażaleń na ciężkie dojazdy na Prawobrzeże, otwiera swój punkt w centrum miasta! Cieszycie się?

W sklepie będzie można kupić świeżo paloną kawę w ziarnach oraz skosztować takiej do picia, nabyć aromatyczne herbaty oraz akcesoria do parzenia powyższych. Będzie to też punkt odbioru Waszych zamówień online z Qualiashop.pl!

Mieścimy się w samym centrum Szczecina, winyle.fm Jagiellońska 86 to nowe miejsce na mapie Szczecina, niebanalne miejsce spotkań, a przede wszystkim sklep z płytami winylowymi i galeria! Można tam uzyskać informacje o kulturalnej ofercie Szczecina, zostawić swoje informacje o imprezach, a od czasu do czasu posłuchać koncertu na żywo!
Oficjalne otwarcie nastąpi 1 października o godzinie 12:00. Przez cały dzień w okolicach Jagiellońskiej 86 będziemy rozdawać przechodniom świeżo zaparzoną kawę (czarną jak winyl), kupony i kody rabatowe!

O 13:00 zaprosimy Was na pokaz alternatywnych metod parzenia! Jeśli lubicie kawę, ale słowa takie jak dripper, chemex, french press, aero czy syfon brzmią dla Was jak tajemnicze zaklęcia – wychowanek legendarnej poznańskiej kawiarni Brisman Kawowy Bar; mistrz ostatniego Szczecińskiego Pucharu Latte Art; a obecnie trener w Qualii, Michał Żmuda przedstawi Wam wszystkie sposoby na alternatywy.

O 17:00 organizujemy spotkanie otwarte Stowarzyszenia Baltic Coffee Collective połączony z cuppingiem kaw z najwyższego segmentu specialty. Wstęp wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy.

Dodatkowo wewnątrz będzie można podziwiać prace Huberta Grygielewicza, Lesława Kopeckiego i Piotra Krutula, trójki fotografów, którzy uwiecznili pełen emocji letni cykl wydarzeń organizowanych przez agencję koncerty.szczecin.pl.

Oczywiście nie zabraknie wyszukanej i porywającej muzyki z głośnika!
Czekamy na Was 1 października 2021 (piątek) od 12:00 do 19:00!

ul. Jagiellońska 86
Organizatorzy wydarzenia:
@qualiacaffe
@winyle.fm
@balticcoffeecollective
@koncerty.com