Qualia Caffe w Radio Szczecin


W każdy piątek sierpnia mogliście i nadal możecie spotkać nas i usłyszeć w Radio Szczecin. Dzielimy się wiedzą o naszej pasji, czyli kawie oraz samą kawą. Do zobaczenia i usłyszenia!

W pierwszy piątek sierpnia nasz trener, zwycięzca ostatniego Szczecińskiego Pucharu Latte Art – Michał Żmuda serwował dla Was jasno palone kawy z segmentu specialty z syphonu i opowiadał o alternatywnych metodach parzenia kawy. Całą relację z wydarzenia możecie obejrzeć tutaj.

Szczęśliwy piątek trzynastego to kolejny poranek, podczas którego nasz trener Michał parzył dla Was kawę w plenerowym studiu Radio Szczecin. Gościem audycji był również nasz Head roaster – Mistrz Polski w paleniu kawy – Paweł Drzażdżewski, który zdradził kilka tajników ze swojej pracy i opowiedział czym różni się kawa z rzemieślniczej palarni od kawy z supermarketu oraz czym kierować się podczas zakupów. Całą relację możecie obejrzeć tutaj.

Trzeci kawowy piątek należał do Adriana, który jako prezes Baltic Coffe Collective opowiedział jak wyglądają spotkania stowarzyszenia i jak można do niego dołączyć. Dodatkowo tak jak co tydzień Michał parzył dla Was kawę z naszej palarni Qualia – Szczeciński Przelew 2.0. Zdjęcia i wideo znajdziecie tutaj.

Przed nami ostatni piątek (27.08) w plenerowym studiu Radio Szczecin słuchajcie nas i odwiedzajcie już od 7:00. Tym razem nasz trener Michał Żmuda zaprezentuje kolejną metodę alternatywnego parzenia kawy i tradycyjnie zaparzy również pyszną kawę z ekspresu przelewowego.

Kawę oraz wszystkie akcesoria potrzebne do jej zaparzenia możecie kupić w naszym sklepie stacjonarnym w Szczecinie lub na www.qualiashop.pl