Specialty Coffee Tasting Box – Święto Kawy is coming!


Święto Kawy zbliża się wielkimi krokami! Dołącz do nas, odkryj tajemnicę zestawu degustacyjnego i przeprowadź w swoim domu profesjonalny cupping!

Przygotowaliśmy dla Was specjalny zestaw 6 sampli. Wszystkie kawy są jasno palone z segmentu specialty, które starannie wyselekcjonował i przygotował nie kto inny, jak sam head roaster Qualii i Mistrz Polski Roasting 2020 – Paweł Drzażdżewski.

Jeszcze nie zdradzamy, z którymi ziarenkami masz do czynienia. Jedyne, co możemy napisać, że zestaw jest bardzo różnorodny i pełen nowych sensorycznych doznań do odkrycia!

Ale po kolei…

15.09. ruszamy z preorderdem zarówno zestawu degustacyjnego, jak i pojedynczych sampli! Od tej chwili możesz zamówić dla siebie swój własny zestaw, albo jedną z próbek ziaren z segmentu specialty tutaj -> (link do sampli)

Ważna informacja! Próbki dorzucamy także gratis, przy zamówieniach kawy w naszym sklepie online powyżej 60 zł.

23.09. rozpoczynamy wysyłkę zakupionych w preorderze Tasting Boxów, pojedynczych sampli oraz zamówień w sklepie z gratisami. Zależy nam na tym, żeby wszystkie kawy były świeże i z tej samej daty palenia.

29.09. Świętujemy Międzynarodowy Dzień Kawy! Z tej okazji, wyżej wspomniany Mistrz Polski Roasting Paweł Drzażdżewski oraz nasz szkoleniowiec, a tym samym obecny Mistrz Szczecińskiego Pucharu Latte Art – Michał Żmuda, przeprowadzą w Qualii profesjonalny cupping 6 kaw. Nie martw się! Wiemy, że to środa i najczęściej w tym czasie jesteś jeszcze w pracy, dlatego wszystko zostanie zarejestrowane!

2.10. W sobotę o godz. 11:00 rozkładasz się w domu z czajnikiem, czarkami, łyżką i kawą… Reszta domowników już Cię nienawidzi… ale Ty z uporem maniaka odpalasz kanał Qualia Caffe na Youtubie (albo na Facebooku, jak kto woli) i odkrywasz tajemnicę zawartości paczuch, a dodatkowo wiesz dokładnie jak przeprowadzić cupping w domu, o!

Taka frajda nie może Cię ominąć! Zamawiaj, zanim zrobią to inni i wszystko wykupią! Oferta mocno limitowana. Sprawdź > LINK DO OFERTY